Студенти побували на концерті тріумфаторки скрипкового конкурсу

26

Жовтня 2017

  • 18:48

  • Понеділок

Студенти факультету туризму і факультету фізичної реабілітації ЛДУФК ім. Івана Боберського 25 жовтня відвідали концерт скрипальки Еллі Сах у Львівській філармонії. Захід відбувся за ініціативи кафедри гуманітарних дисциплін, зокрема завідувача кафедри, проф. О. А. Полянського та відповідальної за виховну роботу, ст. викладача І. І. Гузенко. Професор Олег Полянський наголосив, що «успіхи молоді у суміжних сферах є яскравим прикладом для наслідування студентам і спортсменам».

Кореянка Еллі Сах стала переможницею скрипкового конкурсу Олега Криси минулого року. Її гра, як звернули увагу присутні на заході викладачі кафедри, справді дуже професійна і яскрава, тому студенти отримали багато позитивних емоцій і вражень. Концерт відомої молодої скрипальки, ровесниці студентів, викликав серед них багато позитивних відгуків, коментарів, нових вражень і бажання наступних музичних зустрічей. Переможниця скрипкового змагання підтвердила свій статус і високий тріумф.

У жовтні 2016 Львів став центром музичного життя – ІІ Міжнародний конкурс скрипалів Олега Криси зібрав у місті конкурсантів з десяти країн. Володарка першої премії – Еллі Сах (Південна Корея/США) повертається до Львова. Знову у жовтні – 25-го. Цього разу – з сольним концертом.

Еллі Сах опановує скрипку з 5-річного віку. Випускниця престижної школи Джулліард та аспірантка університету Моцартеум у Зальцбурзі, здобула низку найвищих відзнак, серед яких Гран-Прі Міжнародного конкурсу філармонійного оркестру Марокко (2017), відзнака Міжнародного конкурсу скрипалів імені Паганіні (Італія, 2015) та престижних змагань у Новій Зеландії, Росії, США.

«Я з нетерпінням й теплом у серці чекаю на повернення до Львова через рік після конкурсу Олега Криси, щоб знову зустрітися з чудовими людьми та аудиторією, яка була такою доброю та підтримувала впродовж змагання», – зазначила Еллі Сах.

Скрипалька зазначила: «Мені цікаво поділитися програмою творів, які я справді люблю – деякі добре відомі; є і фрагменти, не знайомі для слухачів. Зокрема, нещодавно відкрила для себе кілька неймовірних творів молодого німецького композитора Йорга Відмана, які радо привезу до Львова. Для мене його манера письма мов би розтягує межі для тих звуків, які ми вважаємо можливими для скрипки. З піаністом Денисом Яворським ми гратимемо твори Бетховена, Шимановського та Гершвіна. Сподіваюся, що багато людей приєднаються до нас на концерті, щоб почути  дивовижні твори блискучих композиторів».

https://www.ldufk.edu.ua/index.php/id-2017/articles/studenti-pobuvali-na-koncerti-triumfatorki-skripkovogo-konkursu-87212.html

Львівська обласна філармонія

Lviv philharmonic society


philharmonia.lviv@gmail.com
(067) 679 22 36