БРИФІНГ НОВА МУЗИКА ЛЬВОВА (Прес-анонс 29 листопада (середа), 12:00 Ресторан Ville de Saint Denis (вул. Нижанківського, 7)

• Листопада 2017

• Сьогодні — 18 грудня, понеділок, 2017

Прес-анонс

29 листопада (середа), 12:00

Ресторан Ville de Saint Denis (вул. Нижанківського, 7)

Брифінг

НОВА МУЗИКА ЛЬВОВА

Презентація творчості львівських композиторів у Києві, 2-3 грудня 2017

Участь у брифінгу беруть:

Мирослава Туркало – директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації

Володимир Сивохіп – генеральний директор Львівської обласної філармонії

Любов Кияновська – музикознавець

Юрій Ланюк – композитор

Віктор Камінський – композитор

Юрій Булка – учасник проекту

Богдан Сегін – куратор, композитор

29 листопада о 12:00 запрошуємо на брифінг з нагоди марафону «Нова музика Львова», який відбудеться у Києві 2-3 грудня. Чи не вперше творчість львівських композиторів різних поколінь буде представлена у Києві на одному концертному майданчику у форматі дводенного музичного міні-марафону. До того ж, в присутності самих композиторів та за участі кращих львівських музикантів.

Якщо творчість М. Скорика, Ю. Ланюка, В. Камінського, О. Козаренка та Б. Фроляк вже добре відома київському музичному середовищу, то музика класиків галицької композиторської школи, а саме Н. Нижанківського, Ю. Кофлєра, В. Барвінського, А. Кос-Анатольського, В. Флиса, С. Туркевич, А. Нікодемовіча, С. Людкевича та М. Колесси стане справжнім відкриттям для киян, адже твори цих композиторів практично не звучать на столичних концертних майданчиках.

Логічним доповненням проекту є представлення музики композиторів молодої генерації, творчі погляди яких формуються найновішими світовими тенденціями розвитку сучасної музики. Сольні речиталі, камерне музикування, духовні монодійні розспіви для чоловічого вокального ансамблю, електро-акустичні експерименти та live електроніка у поєднанні з парфумерними трансформаціями будуть доповнені зустрічами та спілкуванням з композиторами і виконавцями.

Спеціальний гість події – київський піаніст Євген Громов, який виконає ранні фортепіанні твори В. Сильвестрова.

Все це можна буде почути і побачити у Києві 2-го та 3-го грудня 2017 року в приміщенні «Майстер Клас» Дім освіти та культури (вул. Б. Хмельницького, 57)

на проекті НОВА МУЗИКА ЛЬВОВА.

Організатори: Львівська обласна державна адміністрація, Департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА, Львівська обласна філармонія

Партнери: Львівська організація НСКУ, Дім освіти та культури «Майстер клас».

Відділ реклами та маркетингу Львівської філармонії

Наталія Матолінець, +380962133396  Ростислав Пелех, +380937021693