Оперні співаки Петро Радейко та Людмила Осташ виступлять на концерті ансамблю «Високий Замок»

3

Листопада 2017

  • 22:33

  • П'ятниця

Ансамбль «Високий Замок» відзначить 20 років творчої діяльності на сцені Львівської обласної філармонії. Серед учасників святкового концерту – солісти Львівської опери Петро Радейко та Людмила Осташ, які вже неодноразово співпрацювали з «Високим Замком».

Петро Радейко зазначив, що 20 років колективу – це не поважний вік, а зрілість. «Я хочу, щоб ця зрілість стала поштовхом до творчого зростання надалі, – зазначив співак і додав: – «Високий замок» – це не лише прекрасні музиканти, а й прекрасні люди. Поза сценою завжди є дуже багато спілкування. Якщо люди тобі не підходять, то хочеться швидше цього позбутися. А тут навпаки – постійне творче обговорення нових ідей. Коли «Високий Замок» запрошує до співпраці, відбувається постійний обмін ідеями».

За словами Петра Радейка, твори, які співатимуть на концерті, вибирає публіка. «Завжди перед такими ювілейними заходами аналізують, що та як сприймають люди. Отож, сама публіка стає вирішальним фактором. Окрім відомих пісень, ми готуємо також новинку в угорському стилі. Я маю надію, що цей концерт пройде яскраво».

Солістка Львівської опери Людмила Осташ розповіла, що вона не так давно знайома з колективом, але щаслива нагоді співпрацювати. «Ми хочемо приготувати на концерт новий твір, де я співатиму, – зазначила солістка. – Це твір для класичного симфонічного оркестру, але він прозвучить в новому аранжуванні. Кожен вихід на сцену – це завжди відповідальність. Але для мене це величезне задоволення. Завжди є прагнення до обміну енергетикою між артистом та сцені та публікою», – додала Людмила Осташ.

Львівська обласна філармонія

Lviv philharmonic society


philharmonia.lviv@gmail.com
(067) 679 22 36