Прес-конференція 20-річчя Академічного інструментального ансамблю «Високий Замок»

31

Жовтня 2017

  • 11:33

  • Вівторок

Прес-анонс
3 листопада (п’ятниця), 11:00
Львівська обласна філармонія (фойє)
Прес-конференція
20-річчя Академічного інструментального ансамблю «Високий Замок» 


У прес-конференції беруть участь:
Андрій Яцків – мистецький керівник ансамблю «Високий Замок»
Василь Іванишин – учасник ансамблю «Високий Замок»
Оксана Муха – солістка Львівської філармонії
Людмила Осташ- солістка Львівської опери
Петро Радейко – соліст Львівської опери 

3 листопада об 11:00 запрошуємо на прес-конференцію з нагоди 20-річчя Академічного симфонічного ансамблю «Високий Замок». Святковий концерт відбудеться у Львівській філармонії у четвер 9 листопада о 19:00.
Ансамбль під керівництвом Андрія Яцківа є колективом мультиінструменталістів. Учасники володіють грою на декількох музичних інструментах і виконують твори різних епох та стилів у наближеному до автентичного звучанні. «Високий Замок» часто концертує у Польщі, їздить з гастролями до Білорусі, Угорщини, Сербії, Бельгії, Голландії, Іспанії та Німеччини. 
Серед резонансних проектів колективу – «Карпатське танго» на слова і музику Анатоля Кос-Анатольського, «Повстанське танго» на слова Ольги Ільків. Ансамбль «Високий Замок» виступав на міжнародних фестивалях – «Віртуози», «Бах-марафон» у Львові, «Схід-Захід» у Зеленій Гурі, фестиваль камерних ансамблів у Варшаві, Eurofolk в м. Замосць (Польща), «Прикарпатська весна» в Івано-Франківську. «Високий Замок» взяв участь у святкуваннях  з нагоди відкриття Українського посольства у Берліні (Німеччина, січень 2001). З 1999 року музиканти «Високого Замку» є артистами Львівської обласної філармонії.
У день народження ансамблю виступлять співачки Оксана Муха та Illaria, оперні солісти Петро Радейко та Людмила Осташ, квартет Tenors Bel’canto і гуцульська автентична капела з Космача. Прозвучать авторські композиції Михайла Олійника. Родзинкою стануть автентичні віртуозні композиції ансамблю з гуцульською  капелою. На слухачів чекає соковитий вокал, віртуозні композиції, найновіше й найулюбленіше з репертуару «Високого Замку». 


Відділ реклами та маркетингу Львівської філармонії
Наталія Матолінець, +380962133396
Ростислав Пелех, +380937021693

 

Львівська обласна філармонія

Lviv philharmonic society


philharmonia.lviv@gmail.com
(067) 679 22 36