3 жовтня (вівторок), 11:00 прес-конференція Відкриття XXIII Міжнародного фестивалю сучасної музики «Контрасти»

назад до Новин
  • 2

  • Жовтня 2017

  • 18:33

  • Сьогодні — 18 грудня, понеділок, 2017

Прес-анонс
3 жовтня (вівторок), 11:00
Львівська обласна філармонія (фойє)
Прес-конференція
Відкриття XXIII Міжнародного фестивалю сучасної музики «Контрасти»
 
У прес-конференції беруть участь:
Володимир Сивохіп – генеральний директор Львівської обласної філармонії
Богдан Сегін – директор фестивалю “Контрасти”
Тарас Криса – головний диригент та художній керівник Академічного симфонічного оркестру Львівської обласної філармонії

3 жовтня запрошуємо на прес-конференцію з нагоди початку XXIII Міжнародного фестивалю сучасної музики «Контрасти». Фестиваль триватиме 6-15 жовтня і збере музикантів та композиторів з України, США, Польщі, Болгарії, Норвегії, Великобританії, Італії, Франції, Японії, Азербайджану та ін. Цьогоріч у програмі фестивалю – концерти на різних майданчиках Львова, Тернополя та Києва.

6 жовтня фестиваль відкриватиме Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії, який виконує твори Бели Бартока та Джона Адамса. 7 жовтня – традиційна «Ніч контрастів» з 21:00 до ранку, коли відбудеться концерт до 80-річчя Валентина Сильвестрова, електро-акустичний перформанc BACKSPACE, виступи флейтистів, віолончелістів, органістів та електронна музика. На «Контрастах» презентуватимуть себе молоді музиканти, а також звучатиме багато музики українських композиторів – Євгена Станковича, Василя Барвінського, Валентина Сильвестрова, Мирослава Скорика, Вірка Балея, Богдани Фроляк та інших.

У програмі фестивалю – понад 20 заходів. Зокрема, 7 жовтня концерт Altissimo збере разом трьох найвідоміших альтистів Європи – Андрія Війтовича (Великобританія/Україна), Олександра Земцова (Австрія/Швейцарія) і Ларса Андерса Томтера (Норвегія). 12 жовтня у програмі “Галицький контекст”, який міститиме твори польських і українських композиторів, дотичних до Галичини у ХХ та ХХІ століттях. 12 жовтня в Києві, 13 – у Львові та 14 – у Тернополі відбудеться концерт “Графічні партитури польських композиторів” від ансамблю Kwartludium. Численні гості з Польщі та спільні проекти з ними підкреслюють лінію діалогу у контексті фестивалю. Зокрема, 10 жовтня концерт з такою назвою “Вчора і сьогодні: польсько-український музичний діалог” дадуть солісти з Польщі разом з оркестром “Віртуози Львова”. Також 10 жовтня відбудеться майстер-клас з вокальної музики від Kwadrofonik & Адам Струґ, а 7 жовтня – презентація Яна Топольського Glissando.14 жовтня фестивальна програма презентує концерт “Реквієм для Воїна”, присвячений пам'яті оперного співака Василя Сліпака та полеглих на війні.

Концерт-закриття 15 жовтня присвячений 75-річчю з дня народження Євгена Станковича. Твори сучасного українського композитора прозвучать у виконанні Оксани Мухи, Олега Батова, Соломії Сороки та Артура Гріна (США). Під диригуванням Володимира Сивохіпа співатимуть Галицький академічний камерний хор, Хор Львівського музичного коледжу ім. С. Людкевича та Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії.

Відділ реклами та маркетингу Львівської філармонії
Олександра Тимчишин, +380676792236
Наталія Матолінець, +380962133396
Ростислав Пелех, +380937021693