9 і 10 серпня на філармонійну сцену вийдуть зірки

• Серпня 2017

• Сьогодні — 21 жовтня, субота, 2017

Міжсезоння у Львівській філармонії традиційно наповнене концертами не менш, ніж сезон, який розпочинається восени. Зокрема, 9 і 10 серпня на філармонійну сцену вийдуть зірки, об'єднані під батутою відомого американського диригента та піаніста Бенджаміна Лоеба. За його плечима – численні гастролі, світові прем'єри та співпраця з оркестрами у США, Китаї, Уругваї й Аргентині. Разом з Лоебом у Львові виступлять його колеги. Зокрема, піаністка Джун Лінь (Тайвань), яка належить до числа найвідоміших сучасних виконавців Шопена. У її доробку – виступи у Еліс Туллі Холлі, музеї мистецтв Метрополітен, Bargemusic та International Keyboard Institute and Festival у Нью-Йорку. Список ролей та концертів Елені Матос (США/Греція) можна перелічувати дуже довго – ця солістка (мецо-сопрано) перемогла у 34 міжнародних конкурсах та з успіхом виступає у Нью-Йорку, Чикаго, Бостоні, Вашингтоні та по всіх штатах, а також на історичній батьківщині у Греції. Тенор Стенлі Джексон отримав освіту в США та розпочав кар'єру в опері Чикаго, згодом на соліста чекали сцени Парижа, Лейпцига, Штутгарта. Серед відзнак Стенлі Джексона – престижна премія Метрополітен-опера. Сопрано Зулі Ініріо (Домініканська Республіка/США) підкорила перші сходинки музичного світу в опері Луїзіани, зараз вона концертує в театрах США та Італії.

У Львові солісти виступлять з програмою популярної класики, зокрема, з аріями та увертюрами з опер «Чарівна флейта», «Сільська честь», «Сила долі», «Фігаро», «Дон Жуан» та багатьох інших.