1 липня у Львові — заключний день W LIVE

назад до Новин
  • 25

  • Червня 2017

  • 15:08

  • Сьогодні — 16 грудня, субота, 2017

1 липня у Львові відбудеться заключний день W LIVE. Тихі дні любові і музика миру. Відкритий міжнародний музичний маратон пам’яті Василя Сліпака, присвячений львівському співакові, солістові Паризької опери, який загинув в АТО влітку 2016.

Хоровий та фортепіанний дні продовжить оперна частина заходів, адже і сам Сліпак працював саме в цій сфері. Memory — Forever стартує о 13:00 у Італійському дворику львівського історичного музею. В такому вишуканому місці звучатиме “Орестея. Exercise” Олександра Козаренка. Опера має в основі трагедії Есхіла, а також поезії Рільке та Забужко. Диригуватиме Назарій Яцків.

О 15:00 марафон продовжиться на подвір'ї палацу Потоцьких. Опера Дмитра Бортнянського «Алкід», яка була однією з перших у репертуарі Василя Сліпака, оживе у виконанні українських та французьких солістів, друзів співака, Галицького академічного камерного хору та Академічного молодіжного симфонічного оркестру INSO-Львів. Диригуватиме Жан-П'єр ЛоРе, відомий маестро з Франції, який зараз опікується майбутньою постановкою «Алкіда» в Парижі.

Завершиться оперний марафон гала-концертом у Львівській філармонії.