XVII Міжнародний фестиваль органної та камерної музики

назад до Новин
  • 18

  • Червня 2017

  • 15:55

  • Сьогодні — 18 грудня, понеділок, 2017

16 червня у польському містечку Лєжайськ розпочався XVII Міжнародний фестиваль  органної та камерної музики. У програмі — концерти колективів та солістів з України, Польщі, Чехії, Молдови, Росії та Литви. Фестивальні заходи триватимуть до 31 липня.

Концерт-відкриття 16 червня відбувся у старовинній Лєжайській базиліці, заснованій у XVI столітті. Вечір поєднав органну та камерну частини. Розпочав концерт речиталь відомого соліста-органіста Адама Танського. Він грав на давньому інструменті XVII століття, який зараховують до унікальних та найбільш цінних пам'яток не лише у Польщі, а і у всій Європі.

Відкриття продовжив урочистий виступ музикантів Львівської обласної філармонії. Камерний хор “Глорія” та Академічний молодіжний симфонічний оркестр INSO-Львів під диригуванням Володимира Сивохіпа виконали Месу сі мінор Йоганна Себастьяна Баха.

Організатори фестивалю зазначили, що до Лєжайська завітають блискучі музиканти, які спеціалізуються на різних стилях та областях музики. А це різноманіття та живе виконання надовго залишаться у пам'яті слухачів.