Фестиваль «Sacrum Non Profanum» за участі польських та українських музикантів – у Львові

19

Квітня 2017

  • 17:46

  • Середа

Фестиваль «Sacrum Non Profanum» за участі польських та українських музикантів – у Львові

Генрик Миколай Гурецький, Кшиштоф Пендерецький, Войцех Кіляр, Кароль Шимановський, Вітольд Лютославський. Композитори, які створили музичне обличчя Польщі ХХ і ХХІ століття. 1 та 2 травня Львів стане трохи ближчим до їхньої музики. В нашому місті проходитиме XIII Міжнародний музичний фестиваль «Sacrum Non Profanum» за участі польських та українських музикантів.

Цього року організатори розширили фестивальні межі – в травні вони привезуть насичену програму до Львова та Івано-Франківська, а в серпні відправляться у Німеччину та Польщу. Гасло української частини фестивалю – «Польська музика наших часів в Україні – Кароль Шимановський і Войцех Кіляр». А мета організаторів – наблизити меломанів до геніальної творчості видатних композиторів ХХ і ХХІ століття, цінних польських творців.

Музичний директор фестивалю Богдан Богушевський зазначив, що йому дуже приємно у 2017 році долучити Львів та Івано-Франківськ до проведення «Sacrum Non Profanum». За його словами, саме ентузіазм польських та українських культурних установ зробив можливим такий захід.

“Участь у фестивальних концертах, виставах, наукових конференціях та сеансах фільмів підтвердили відомі артисти. Таким чином, ми будемо мати змогу захоплюватися різноманітністю жанрів мистецтва, які, безсумнівно, є найтоншою формою переказу, який об'єднує всі культури”, — додав Богдан Богушевський.

 

Львівська обласна філармонія

Lviv philharmonic society


philharmonia.lviv@gmail.com
(067) 679 22 36