Мирослав Скорик виступить у рамках проекту «Львівська філармонія у Винниках»

Квітня 2017

• Вівторок

Мирослав Скорик виступить у рамках проекту «Львівська філармонія у Винниках»

Про це стало відомо 4 квітня на спільній зустрічі міської влади Винник, керівництва Львівської філармонії та директора школи № 29. За словами заступника міського голови Винник Богдана Шустера, легендарний композитор та музикознавець Мирослав Скорик виступить на закритті концертного сезону філармонійної філії у Винниках. Концерт відбудеться 9 червня у приміщення школи № 29.

Під час відвідин Винник Мирослав Скорив побував у місцевому  Історико-краєзнавчому музеї, де ознайомився з його історією та археологічними знахідками.

Організатори проекту — Винниківська міськрада, Львівська філармонія, управління освіти ЛМР, дирекція ВСШІ, ЛМГО «Золота молодь Винник» та Молодіжна рада при ВМР. «Львівська філармонія у Винниках» активно працює за підтримки департаменту культури ЛОДА.

Також вже цієї п'ятниці, 7 квітня твори видатного композитора звучатимуть у стінах Львівської філармонії на концерті «День музики Мирослава Скорика».

Львівська обласна філармонія

Lviv philharmonic society