Японський маестро вперше диригуватиме «львівського Моцарта»

2

Квітня 2017

  • 18:00

  • Неділя

2 квітня у Львівській філармонії виступлять молоді японські солісти спільно з Академічним камерним оркестром «Віртуози Львова» під диригуванням Шунго Моріями. На цьому концерті японський маестро вперше диригуватиме «львівського Моцарта». 

Шунго Моріяма розповів, що побував у Львові вже вісім разів. «Це місто просто чудове. Тутешні люди дуже люблять класичну музику, - додав диригент. - Тому я хочу наладити гарні відносини між японськими та українськими музикантами, зокрема львів'янами». 

«Це перший раз, коли я працюватиму з музикою Франца Ксавера Моцарта, - зазначив японський гість. - Я люблю та поважаю Вольфганга Амадея Моцарта. Його син також дуже цікавий композитор. Трохи нагадує мені Бетховена і Гайдна”. 

Маестро Моріяма розповів, що всі молоді виконавці, яких він запросив до Львова, дуже талановиті і в майбутньому стануть визначними музикантами в Японії. Зокрема, у нас зіграє саксофоністка Харуна Таґучі, випускниця одного з найвідоміших музичних університетів Senzoku Gakuen в Токіо. Вона розповіла, що це не лише її перший візит до Львова, але й перша поїздка закордон з концертом. А 18-річна кларнетистка Рієко Такамацу здобула перемогу у Національному фіналі Японського конкурсу маршів і зараз навчається в учня маестро Моріями. 
 

Львівська обласна філармонія

Lviv philharmonic society


philharmonia.lviv@gmail.com
(067) 679 22 36