Симфонічний оркестр та хор «Глорія» їдуть до Любліна

• Березня 2017

• Сьогодні — 18 грудня, понеділок, 2017

Симфонічний оркестр Львівської філармонії та Камерний хор «Глорія» їдуть до Любліна

Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії та Камерний хор «Глорія» їдуть до Любліна (Польща), де 18 березня візьмуть участь у реалізації великого міжнародного проекту – спектакль «Переходи», який буде складатися з двох сучасних хореографічних постановок балетів Ігоря Стравінського: «Весіллячко» і «Весна священна».

Концепцію проекту створив керівник Люблінського центру міжкультурних творчих ініціатив «Rozdroża» Мирослав Гапонюк. Хореографію розробив Яцек Лумінський, а диригуватиме Блажей Вінцентій Козловський.

Серед учасників – відомі польські солісти, актори Театру танцю з Битома та Люблінського театру танцю. З Києва приїде ансамбль танцю «Black O!Range Productions».

Участь візьме також відомий польський ансамбль сучасної музики «Kwadrofonik», який разом із іншими запрошеними польськими музикантами та львівським Камерним хором "Глорія" виконуватиме "Весіллячко".

За словами організаторів, понад 200 учасників вистави об’єднаються на сцені, щоби реалізувати першу в історії танцю спробу об'єднати два шедевра класичної музики двадцятого століття в єдину візуальну, хореографічну, театральну і музичну цілісність.

«Переходи» є спільним проектом Люблінського центру міжкультурних ініціатив "Rozdroża" (Ośrodek Międzykulturowych Inicjatyw Twórczych „Rozdroża”) та Люблінського центру зустрічей культур (Centrum Spotkania Kultur w Lublinie).

Проект реалізується за підтримки Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації.

Спектакль відбудеться у Оперному залі Люблінського центру зустрічей культур в рамках святкування 700-річчя надання Любліну статусу міста.