Оксана Муха заспіває Шевченка по-новому

назад до Новин
  • 9

  • Березня 2017

  • 19:00

  • Сьогодні — 18 грудня, понеділок, 2017

Один з найбільш резонансних проектів у березневій програмі Львівської філармонії — авторський проект Дмитра Кацала «Від Шевченка до Костенко” за участю співачки Оксани Мухи. Концерти 9 чи 10 березня обіцяють відкрити нам добре знайомих поетів зовсім по-новому. У чому полягатиме новаторський підхід, розповіла солістка проекту.

«Не можна сказати, що Шевченко і Костенко — банальні, — зазначила співачка. — Але вони вже не зовсім достукуються до слухача — принаймні, те, що чую іноді на основі їхні творів. Не все, що складене музично, є мені зрозумілим і цікавим. Тому ми робимо цей проект так, як самі відчуваємо, як нам було б цікаво почути і щоби слово працювало. Аби люди чули, що казав поет. І щоб музика не заважала, а доповнювала».

Щодо музичної палітри вечора Оксана Муха додала: «У нас буде широченний спектр. Від симфонічного оркестру з подвійним духовим складом до мінімалізму гітари. Також у програмі симфонічний оркестр з рок-гуртом, рок і R'n'B, реп і блюз. Ми хочемо зробити цей проект надзвичайно різнобарвним та настроєвим», — зазначила солістка.