• Українська
  • English

Афіша концертів

Джазова прогулянка з Мирославом Скориком

Субота, 20 Грудня, 2014 - 18:00
Концерт матиме особливу відпочинкову ауру у джазовому ритмі, адже звучатимуть твори Мирослава Скорика із вкрапленнями джазу (цей естетичний вектор є одним із провідних у творчості Мирослава Скорика): цикл «П'ять джазових п'єс» для фортепіано і струнного оркестру, цикл «Три екстравагантні танці» для двох фортепіано з оркестром, а також інші твори. Особливим цей концерт буде ще й тому, що маестро не лише диригуватиме оркестром, а й сам виконає на фортепіано частину композицій. Маестро диригуватиме оркестром, й, окрім того, частину композицій виконає на фортепіано. У концерті візьмуть участь піаністи Йожеф Єрмінь, Оксана Рапіта і Мирослав Драган.

Вартість квитків, грн: 40, 60, 80, 100, 120
Квитки продаються у касі Львівського Національного Академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Абонементи дійсні!
Інформація за телефоном - 096 0 200 400

З любов’ю до батьків: Міні-топ-модель Львова – 2014

Неділя, 21 Грудня, 2014 - 18:00
Квитки продаються у касі філармонії щоденно з 11.00 до 19.00 (235-89-46)

Абонементи не дійсні!
Інформація за телефоном - 096 0 200 400

Віденський Йоганна Штрауса Концерт–Гала

Понеділок, 22 Грудня, 2014 - 19:00
Симфонічний оркестр K&K Philharmoniker під керівництвом австрійського диригента та композитора Маттіаса Георга Кендлінгера виконає популярні твори короля віденського вальсу Йоганна Штрауса.

Відчуйте магічну атмосферу передноворічного свята через барвисту невимушену, чарівну музику!

Попередні враження від наших концертів Ви можете отримати в Інтернеті:
http://www.youtube.com/kkphilharmoniker;

Замовлення та безкоштовна доставка квитків за тел.: 032/ 255-10-55.
Вартість квитків: 70 - 300 грн.

Будемо раді бачити Вас на наших концертах!

Абонементи не дійсні!

20 років разом: музичний різдвяний дарунок

Вівторок, 23 Грудня, 2014 - 19:00
23 грудня у Львівській філармонії львів’яни отримають традиційний «Різдвяний музичний дарунок» від Львівського камерного оркестру «Академія». У різдвяній програмі колективу будуть представлені шедеври духовної музики та світової класики. Родзинкою концерту стануть прем’єрні твори, які будуть вперше виконані у Львові. Розпочнеться вечір духовними роздумами сучасних композиторів, а завершиться колядами в їх опрацюваннях.

Вартість квитків, грн: 40, 60, 80
Квитки продаються у касі філармонії щоденно з 11.00 до 19.00 (235-89-46)
та на ticketclub.com.ua
Абонементи дійсні!
Інформація за телефоном - 096 0 200 400

Зимові вечори Collegium Musicum

Середа, 24 Грудня, 2014 - 19:00
Концерт для скрипки з оркестром № 1 сі-бемоль мажор Вольфганг Амадей Моцарт ймовірно створив у 19-річному віці. Cтрімка основна тема першої частини сповнена брильянтності та вишуканості, довершену палітру оркестрового звучання у стриманій класичній манері доповнює звучання скрипки. Друга частина Adagio ніби занурює нас у іншу атмосферу – це ліричний центр усього твору, сповнений певної граційності, що притаманна музиці Моцарта. Остання частина Presto вимагає від виконавців досить високого рівня віртуозності.

Твір, котрий звучатиме наступним - «Траурна музика» німецького композитора-неокласика Пауля Хіндеміта. Далекого 1936-го Пауль Хіндеміт перебував у Лондоні з нагоди виконання концерту на Бі-Бі-Сі, коли його спіткала звістка про смерть короля Георга V. Композитор усамітнився і всього за кілька годин написав «Траурну музику» для альта і струнного оркестру. Уявімо тільки: минув лише один день після смерті короля, проте «Траурна музика» була виконана самим Хіндемітом і передана по радіо Бі-Бі-Сі. Твір складається із чотирьох частин. Композитор зачаровує будь-якого слухача ніжними і зворушливими звуками струнних. Соло альта злітає над усіма іншими інструментами й оплакує померлого. У цьому творі композитор відмовився від вишуканої віртуозності і намагався у звукозображальній манері втілити внутрішню медитацію. Четверта частина твору є свого роду найвищою точкою всього циклу. Адже саме тут Хіндеміт використав сакральний жанр - хорал «Перед тобою стою я».

Наостанок прозвучать обробки народних пісень знаного українського композитора Бориса Лятошинського. Поліфонічні принципи обробок композитора розвивають традиції, котрі свого часу були закладені Миколою Леонтовичем. Добре помітною рисою у стилістиці написання цих обробок є симфонізм. Саме він спричиняє появу безперервності інтонаційного розгортання тематизму з єдиного зерна, помітним є вільне володіння контрапунктом, емоційність, глибина почуттів та виразність.

Завітайте на концерт «Зимові вечори Collegium Musicum» та складіть барвисту мозаїку різнопланових творів композиторів, що представляють різні епохи. Адже забарвлені у зимові вітражі, ці музичні кристалики утворюють цілісну композицію, наповнену сенсом та глибиною.

Вартість квитків, грн: 40, 50, 60
Квитки продаються у касі філармонії щоденно з 11.00 до 19.00 (235-89-46)
та на ticketclub.com.ua
Абонементи дійсні!
Інформація за телефоном - 096 0 200 400

25 років на сцені

Четвер, 25 Грудня, 2014 - 19:00
Вікторія Іванівна Лук'янець – українська оперна співачка, сопрано. Народна артистка України. Примадонна знаменитої Віденської опери. Вона одна з найтитулованіших українських оперних співачок. У її активі – десятки виступів на престижних світових сценах, зокрема в Метрополітен-опера та Ла Скала.

Вікторія Лук'янець виступає на головних оперних сценах світу: Метрополітен-опера у Нью-Йорку, Ла Скала у Мілані, Королівський театр Ковент-Гарден у Лондоні, Опера Бастилія у Парижі, Баварська державна опера у Мюнхені, Гамбурзька державна опера, Німецька державна опера у Берліні, Женевський великий театр, Королівська опера Валлонії у Льєжі.

Серед найуспішніших виступів співачки, можна відзначити її спів у «Кантаті» Моцарта у Віденському музичному товаристві в Wiener Musikverein, партію Розаури у опері «Хитра вдова» Вольфа-Феррарі на сцені оперного театру Ніцци, партію Берти у опері «Пророк» Джакомо Мейєрбера, партію Віолетти в «Травіаті» Джузепе Верді у Буенос-Айресі.

Відомий італійський режиссер Франко Дзефіреллі назвав імена «трьох великих Травіат» – Марії Каллас, Терези Стратас та Вікторії Лук'янець.

У репертуарі співачки твори українських композиторів: Миколи Лисенка, Кирила Стеценка, Якова Степового, Льва Ревуцького, Бориса Лятошинського, Мирослава Скорика, Левка Колодуба, Леопольда Ященка, Валентина Сільвестрова, Юрія Іщенка, Лесі Дичко, а також безліч українських народних пісень.

У першому відділенні концерту Народна артистка України Вікторія Лук’янець, в супроводі Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії, виконає беззаперечні шедеври світового оперного мистецтва, а у другому – потішить глядача неперевершеним різнобарв’ям рідної української пісні!

Вартість квитків, грн: 120, 180, 240, 300, 360
Квитки продаються у касі філармонії щоденно з 11.00 до 19.00 (235-89-46)
та на ticketclub.com.ua
Абонементи не дійсні!
Інформація за телефоном - 096 0 200 400

Сильвестрові рефлексії від оркестру «Віртуози Львова»

Неділя, 28 Грудня, 2014 - 18:00
У неділю, 28 грудня, о 18:00 у Львівській обласній філармонії відбудеться передноворічна концертна програма «Сильвестрові рефлексії від оркестру «Віртуози Львова».

За словами народного артиста України, засновника та диригента оркестру «Віртуози Львова» Сергія Бурка: «Вже сама назва концерту «Сильвестрові рефлексії» спонукає до певних мрій та роздумів, а ювілейний двадцятирічний рік надихає оркестр «Віртуози Львова» на нові ідеї та експерименти, бажання запропонувати своїм шанувальникам, меломанам і любителям нові репертуарні знахідки та напрацювання, можливо, навіть, дещо несподівані, – каже Сергій Іванович.

У програмі концерту «Сильвестрові рефлексії від оркестру «Віртуози Львова» будуть представлені шедеври європейської класики, зокрема, Кончерто-гроссо ре-мінор Антоніо Вівальді, «Різдвяний» концерт Арканджело Кореллі, знамените Адажіо Томасо Альбіноні, оркестр запропонує слухачам познайомитися з творами популярної музики, які виконуватимуть молоді талановиті солістки Львівської національної опери – Людмила Осташ (сопрано) та Марія Микитчин (мецо-сопрано), для яких цей виступ з оркестром стане прем'єрним, як і для акордеоніста Богдана Кожушка. Незмінним солістом оркестру в цьому концерті буде львівський віртуоз Ігор Мацелюх (най), звучатиме орган Олени Мацелюх, а також твори із золотого фонду оркестру, зокрема, композиція українських колядок, яку написав для «Віртуозів» Мирослав Скорик.

Приємним сюрпризом для тих, хто прийде на концерт «Віртуозів Львова», стануть виступи солістів оркестру – скрипалів Оксани Потапової, Оксани Гаргай, Романа Сокрути, Андрія Чайковського і, звичайно, Володимира Дуди, який в черговий раз подарує слухачам свої нові оркестрові аранжування.

Отже, програма «Сильвестрові рефлексії від оркестру «Віртуозів Львова» обіцяє музику на всі смаки!

Слухачі в очікуванні свят, відвідавши концерт, зможуть і відпочити, і насолодитися високою класикою, налаштуватися до Різдвяних свят та зустрічі Нового 2015 року.

Вартість квитків, грн: 40, 60, 80, 100, 120
Квитки продаються у касі філармонії щоденно з 11.00 до 19.00 (235-89-46)
та на ticketclub.com.ua
Абонементи дійсні!
Інформація за телефоном - 096 0 200 400

Святковий новорічний гала-концерт

Понеділок, 29 Грудня, 2014 - 19:00
Твори Вольфганга Амадея Моцарта, Джузепе Верді, Жоржа Бізе, Франца Легара, Йоганна Штрауса

Вартість квитків, грн: 40, 60, 80
Квитки продаються у касі філармонії щоденно з 11.00 до 19.00 (235-89-46)
та на ticketclub.com.ua
Абонементи дійсні!
Інформація за телефоном - 096 0 200 400

Новорічні вечорниці

Вівторок, 30 Грудня, 2014 - 19:00
Вечорниці здавна вважалися одними із найяскравіших народних гулянь та забав. Отже, традиції нашого народу потрібно не забувати й підтримувати, адже їх по крупинці передавали із вуст в уста наші предки.

Новорічні вечорниці - яскраве та самобутнє явище, яке подарують вам солісти Роман Ковальчук - тенор, Петро Радейко – баритон, Ольга Фенюк– сопрано, Олена Мацелюх – фортепіано та Академічний інструментальний ансамбль «Високий Замок». Ведучі - креативні та винахідливі - Інна Павлюк й Олесь Дяк.

Феєрія новорічної казки захопить і полонить своєю вишуканістю, креативністю та коловоротом позитивних емоцій, які нам, українцям, зараз так необхідні. Долучитися до дійства може кожен - завітавши із святковим настроєм у Львівську філармонію.

Квитки продаються у касі філармонії щоденно з 11.00 до 19.00 (235-89-46)
та на ticketclub.com.ua
Абонементи дійсні!
Інформація за телефоном - 096 0 200 400

Одна єдина Україна

П'ятниця, 2 Січня, 2015 - 19:00
"Одна єдина Україна" - музичний вечір саме із таким гаслом запрезентує слухачам відомий український співак, Народний артист України - Іво Бобул.

Про цю творчу особистість знають в Україні і за її межами. Згадаємо хоча б найвідоміші його пісні - «Душі криниця», «Місячне колесо», «Якщо любиш, кохай», «На Україну повернусь», «Скрипалю», «Одна єдина» та багато інших.

На професійну естраду Іво Бобул вийшов 1979 в складі сімферопольського ВІА Валерія Громцева «Море» (до того він навчався в чернівецькому музучилищі) . За рік повернувся на рідну Буковину - в чернівецькій філармонії співав з ВІА «Черемош», потім перейшов у «Живу воду» (де замінив Лілію Сандулесу). В 1991 році Іво повернувся до Чернівців і почав співати в парі з Лілією Сандулесою: «Берег любові», «А липи цвітуть», «Пломінь мого серця».

В 1995-му Іво Бобулу присвоєне звання заслуженого артиста України, а на початку 1998 - народного артиста. До п'ятдесят-річчя співака лейбл Artur Records видав відразу три компакт-диски з відібраним доробком: «Емігрантка», «Тополина любов», «Небеса твоїх очей».

Живий звук та святкова новорічна атмосфера будуть супроводжувати увесь музичний вечір. Отож не пропустіть нагоди відвідати концерт Іво Бобула у Львівській філармонії.

Квитки продаються у касі філармонії щоденно з 11.00 до 19.00 (235-89-46) 093 274 54 94