• Українська
  • English

Афіша концертів

Вперше у Львові Молодий оркестр Бетховенської академії

П'ятниця, 29 Серпня, 2014 - 20:00
I Міжнародний фестиваль «Музика в старому Львові» (15-31.08)

В рамках фестивалю 29 серпня в Латинському катедральному соборі (Площа Катедральна 1) польський Молодий оркестр Бетховенської Академії під батутою Тадеуша Стругала виконають твори німецького композитора Людвіга ван Бетховена, серед яких Увертюра "Коріолан" та Симфонія № 7.

Вартість квитків, грн: 50
Квитки продаються у касі філармонії щоденно з 11.00 до 19.00 (235-89-46)
Абонементи дійсні!

Опера «Сокіл» – прем’єра у Львові

Субота, 30 Серпня, 2014 - 17:00
I Міжнародний фестиваль «Музика в старому Львові» (15-31.08)

Суботнього дня 30 серпня на Італійському подвір’ї історичного музею (пл. Ринок, 6) звучатиме лірико-комічна опера «Сокіл» славетного українського композитора Дмитра Бортнянського. Партію клавесину виконуватиме Наталя Свириденко, яка є і керівником проекту. Солюватимуть Віктор Тетеря, Оксана Петрікова, Станіслав Трифанюк, Анастасія Арбузова, Василь Бокоч та Юлія Успенська.

Вартість квитків, грн: 50
Квитки продаються у касі філармонії щоденно з 11.00 до 19.00 (235-89-46)

Requiem

Неділя, 31 Серпня, 2014 - 19:00
I Міжнародний фестиваль «Музика в старому Львові» (15-31.08)

Поставить фінальну крапку у фестивалі концерт, який відбудеться 31 серпня в Греко-католицькому архикатедральному соборі св. Юра (пл. св. Юра, 5). До уваги слухачів пропонуватиметься «Requiem» Вольфганга Амадея Моцарта. Це – траурна заупокійна меса, написана на канонічний латинський текст австрійського композитора-класика.


Масштабне дійство об'єднає у собі академічний камерний оркестр «Віртуози Львова», хор «Глорія» (керівник – Володимир Сивохіп), хор собору св. Юра (керівник – Надія Паворозник) та солістів, серед яких українські виконавці Наталія Дитюк (сопрано), Дарія Князева (альт), й польські музиканти Пшемислав Борис (тенор) та Єжи Бутрин (бас). "Реквієм" виконуватиметься під батутою польського диригента Станіслава Галонського.

Вартість квитків, грн: 50
Квитки продаються у касі філармонії щоденно з 11.00 до 19.00 (235-89-46)

Behind the Masquerade: Мегаполіс

Середа, 3 Вересня, 2014 - 19:00
П’ять бездоганних осіб світяться в темряві… Світло пульсує в такт музики. На граючих контрастах вибудовується картинка... Контрасти знову і знову в різних модифікаціях знаходяться в кожному аспекті музики колективу BEHIND THE MASQUERADE.

Рок переплетений з електромузичними ефектами. Сферичні, захоплюючі мелодії і чистий спів перериваються агресивними спалахами, які загострюються постійною зміною двох мов: розмовна англійська та німецька.

У їх текстах ілюзія і реальність, припущення та факти – в них знаходиш те, що можна побачити лише за лаштунками маскараду.


Вартість квитків, грн: 40, 50, 60, 80
Квитки продаються у касі філармонії щоденно з 11.00 до 19.00 (235-89-46)
та на ticketclub.com.ua
Абонементи дійсні!

«Краківські камералісти» у Львові

П'ятниця, 5 Вересня, 2014 - 18:00
До Львова завітають краківські гості, які виконають камерну музику. Ансамбль має назву «Краківські камералісти» й популярність у Польщі та у всій Європі.

Квитки продаються у касі філармонії щоденно з 11.00 до 19.00 (235-89-46)

«Віденський Йоганна Штрауса Концерт–Гала»

Субота, 6 Вересня, 2014 - 19:00
У виконані симфонічного оркестру K&K Philharmoniker звучатимуть популярні твори Йоганна Штрауса.
Художній керівник проекту: Маттіас Георг Кендлінгер (Австрія);
Диригент: Тарас Ленько (Україна).

Легка для сприйняття, невимушена, чарівна музика створить атмосферу незабутнього свята.

Попередні враження від концертів Ви можете отримати в Інтернеті:
http://www.youtube.com/kkphilharmoniker;

Вартість квитків: 60 - 250 грн.
Замовлення та безкоштовна доставка квитків за тел.: 032/ 255-10-55.

Будемо раді бачити Вас на наших концертах!

З повагою та найкращими побажаннями,
симфонічний оркестр K&K Philharmoniker

20 років опісля...

Неділя, 7 Вересня, 2014 - 18:00
«Корпорацією радості» назвав колись львівський критик Григорій Храмов дует Народної артистки України, видатної скрипальки, професора Лідії Шутко та Заслуженого діяча України, лауреата всеукраїнського конкурсу піаністів ім. М. Лисенка, професора Олександра Козаренка. З назви концерту зрозуміло, що слухачі Львівської філармонії запрошені 7 вересня 2014 року побувати на 20-літньому ювілеї дуету.

Лідія Шутко та Олександр Козаренко розпочали спільне музикування навесні 1994 року виконанням Скрипкової сонати видатного американського композитора Джона Корільяно – надскладної композиції, виконувати яку відмовились інші музиканти. Отак з цієї розгорнутої чотиричастинної сонати склався певний репертуарний «вектор» дуету, в якому переважають капітальні вершинні твори світового скрипкового репертуару. Водночас, особливе місце в репертуарі дуету посідає жанр скрипкової мініатюри, блискучою виконавицею якої є Лідія Шутко.

Час від часу до концертів дуету долучаються Остап та Ольга Шутко, що є другим поколінням «Корпорації радості» або «Шутко і Ко» – як жартома уточнив назву згаданої вище рецензії Георгій Храмов.

Концертом «Корпорація радості – Шутко і Ко» буде підведено підсумок двадцятирічної концертної діяльності виконавців, які висловлюють щиру подяку публіці за любов та увагу до їх творчості з надією на продовження зустрічей у майбутньому.


Вартість квитків, грн: 40, 60, 80
Квитки продаються у касі філармонії щоденно з 11.00 до 19.00 (235-89-46)
та на ticketclub.com.ua
Абонементи дійсні!

Львівський прозовий андеґраунд 70–80-х рр. ХХ ст. Львів як текст

Понеділок, 8 Вересня, 2014 - 19:00
У стінах Львівської філармонії відбудеться презентація антології «Книга Лева» за участю відомих українських авторів: Миколи Рябчука, Юрія Винничука, Володимира Яворського, Віктора Неборака, Галини Пагутяк. Модератором буде Василь Ґабор.

Запропонована читачам антологія не претендує на вичерпність — радше спонукає до осмислення Львова як тексту і представляє прозу та есеїстику другої пол. ХХ — поч. ХХІ ст. таких самобутніх авторів, як Роман Іваничук, Андрій Содомора, Ніна Бічуя, Юрій Андрухович, Віктор Неборак, Галина Пагутяк, Ярослав Павлюк та ін. і вперше найповніше репрезентує львівський прозовий андеґраунд 70—80-х рр. ХХ ст. — твори Миколи Рябчука, Юрія Винничука і Володимира Яворського.

Вартість квитків, грн: 40
Квитки продаються у касі філармонії щоденно з 11.00 до 19.00 (235-89-46)
та на ticketclub.com.ua
Абонементи дійсні!Черкаський академічний заслужений народний хор у Львові

Середа, 10 Вересня, 2014 - 19:00
Львів'яни та гості міста мають можливість прислухатися до одного із найглибших пластів української творчості - народного співу. Черкаський академічний заслужений народний хор увібрав у себе мелодику, дух і слово українського пісенного мистецтва й підняв його на найвищі вершини.


Створений у травні 1957 року хор пройшов яскравий творчий шлях. З перших років свого існування він заявив про себе як самобутній, неповторний своїм особливим звучанням на живій і міцній народній основі пісенний колектив, що черпає своє натхнення з народних джерел, збагачує перлини співучого фольклору мистецтвом класики.

На слухачів чекає якісна народна музика, чому сприяє часте оновленню репертуару з головним спрямуванням у русло духовно-культурного відродження.


Хор відзначив свій піввіковий ювілей, і це стало визначною і яскравою подією в культурно-мистецькому житті України.

Вартість квитків, грн: 40, 60, 80, 100
Квитки продаються у касі філармонії щоденно з 11.00 до 19.00 (235-89-46)
та на ticketclub.com.ua
Абонементи дійсні!Відкриття сезону 2014-2015 - Музика дунайського регіону

Четвер, 11 Вересня, 2014 - 19:00
Відкриття Сезону 2014-2015 оркестр "INSO-Львів" розпочинає програмою, яка у збалансованому поєднанні демонструє символ культурного багатства й тісного зв'язку придунайських країн у часи Австро-Угорської імперії.

У виконанні Академічного молодіжного симфонічного оркестру "INSO-Львів" під батутою знаного австрійського диригента Георга Кугі прозвучить низка творів. Концерт розпочинатиме музика словацького композитора та диригента Яна Левослава Белли, наскрізь просякнута духом романтизму. До уваги слухачів пропонуватиметься "Концертна увертюра"(1904) – один із найбільш яскравих творів, у якому композитор використав музичні інтонації словацького фольклору.

Наступним звучатиме знаменитий твір Йоганеса Брамса – Концерт для скрипки з оркестром Ре мажор op. 77. (1878), це - один із найбільш віртуозних творів в цьому жанрі. Солюватиме видатний скрипаль, лауреат міжнародних конкурсів – Валерій Соколов. Труднощі скрипкової партії пов'язані із фактурою та складністю задуму самого митця. Твір просякнутий атмосферою світлої урочистості, яку аж ніяк не порушують драматичні образи.

Продовжить концерт симфонічна поема "Мазепа"(1847—1851) угорського композитора-романтика Ференса Ліста. В якості програми Ліст використовує поезію Віктора Гюго. Твір написаний під час гостювання музиканта в українському помісті Кароліни Вітгенштейн. Інспірований красою широких просторів, та зацікавившись історією краю, Ліст вдався до зображення образу гетьмана. Цьому послуговуються усі засоби: це і потрійний склад оркестру, й акцентування групи ударних інструментів.

На завершення концерту прозвучить "Віденська кров" австрійського "короля вальсів"– Йоганна Штрауса. Твір демонструє красу і свіжість мелодій, ліризм, "прозоре" й "невагоме" звучання оркестру.

Вартість квитків, грн: 40, 60, 80, 100
Квитки продаються у касі філармонії щоденно з 11.00 до 19.00 (235-89-46)
та на ticketclub.com.ua
Абонементи дійсні!