• Українська
  • English

Афіша концертів

Behind the Masquerade: Мегаполіс

Середа, 3 Вересня, 2014 - 19:00
П’ять бездоганних осіб світяться в темряві… Світло пульсує в такт музики. На граючих контрастах вибудовується картинка... Контрасти знову і знову в різних модифікаціях знаходяться в кожному аспекті музики колективу BEHIND THE MASQUERADE.

Рок переплетений з електромузичними ефектами. Сферичні, захоплюючі мелодії і чистий спів перериваються агресивними спалахами, які загострюються постійною зміною двох мов: розмовна англійська та німецька.

У їх текстах ілюзія і реальність, припущення та факти – в них знаходиш те, що можна побачити лише за лаштунками маскараду.


Вартість квитків, грн: 40, 50, 60, 80
Квитки продаються у касі філармонії щоденно з 11.00 до 19.00 (235-89-46)
та на ticketclub.com.ua
Абонементи дійсні!

«Краківські камералісти» у Львові

П'ятниця, 5 Вересня, 2014 - 18:00
До Львова завітають краківські гості, які виконають камерну музику. Ансамбль має назву «Краківські камералісти» й популярність у Польщі та у всій Європі.

Вартість квитків, грн: 30
Квитки продаються у касі філармонії щоденно з 11.00 до 19.00 (235-89-46)
та на ticketclub.com.ua
Абонементи дійсні!

«Віденський Йоганна Штрауса Концерт–Гала»

Субота, 6 Вересня, 2014 - 19:00
У виконані симфонічного оркестру K&K Philharmoniker звучатимуть популярні твори Йоганна Штрауса.
Художній керівник проекту: Маттіас Георг Кендлінгер (Австрія);
Диригент: Тарас Ленько (Україна).

Легка для сприйняття, невимушена, чарівна музика створить атмосферу незабутнього свята.

Попередні враження від концертів Ви можете отримати в Інтернеті:
http://www.youtube.com/kkphilharmoniker;

Вартість квитків: 60 - 250 грн.
Замовлення та безкоштовна доставка квитків за тел.: 032/ 255-10-55.

Будемо раді бачити Вас на наших концертах!

З повагою та найкращими побажаннями,
симфонічний оркестр K&K Philharmoniker

20 років опісля...

Неділя, 7 Вересня, 2014 - 18:00
«Корпорацією радості» назвав колись львівський критик Григорій Храмов дует Народної артистки України, видатної скрипальки, професора Лідії Шутко та Заслуженого діяча України, лауреата всеукраїнського конкурсу піаністів ім. М. Лисенка, професора Олександра Козаренка. З назви концерту зрозуміло, що слухачі Львівської філармонії запрошені 7 вересня 2014 року побувати на 20-літньому ювілеї дуету.

Лідія Шутко та Олександр Козаренко розпочали спільне музикування навесні 1994 року виконанням Скрипкової сонати видатного американського композитора Джона Корільяно – надскладної композиції, виконувати яку відмовились інші музиканти. Отак з цієї розгорнутої чотиричастинної сонати склався певний репертуарний «вектор» дуету, в якому переважають капітальні вершинні твори світового скрипкового репертуару. Водночас, особливе місце в репертуарі дуету посідає жанр скрипкової мініатюри, блискучою виконавицею якої є Лідія Шутко.

Час від часу до концертів дуету долучаються Остап та Ольга Шутко, що є другим поколінням «Корпорації радості» або «Шутко і Ко» – як жартома уточнив назву згаданої вище рецензії Георгій Храмов.

Концертом «Корпорація радості – Шутко і Ко» буде підведено підсумок двадцятирічної концертної діяльності виконавців, які висловлюють щиру подяку публіці за любов та увагу до їх творчості з надією на продовження зустрічей у майбутньому.


Вартість квитків, грн: 40, 60, 80
Квитки продаються у касі філармонії щоденно з 11.00 до 19.00 (235-89-46)
та на ticketclub.com.ua
Абонементи дійсні!

Львівський прозовий андеґраунд 70–80-х рр. ХХ ст. Львів як текст

Понеділок, 8 Вересня, 2014 - 19:00
У стінах Львівської філармонії відбудеться презентація антології «Книга Лева» за участю відомих українських авторів: Миколи Рябчука, Юрія Винничука, Володимира Яворського, Віктора Неборака, Галини Пагутяк. Модератором буде Василь Ґабор.

Запропонована читачам антологія не претендує на вичерпність — радше спонукає до осмислення Львова як тексту і представляє прозу та есеїстику другої пол. ХХ — поч. ХХІ ст. таких самобутніх авторів, як Роман Іваничук, Андрій Содомора, Ніна Бічуя, Юрій Андрухович, Віктор Неборак, Галина Пагутяк, Ярослав Павлюк та ін. і вперше найповніше репрезентує львівський прозовий андеґраунд 70—80-х рр. ХХ ст. — твори Миколи Рябчука, Юрія Винничука і Володимира Яворського.

Вартість квитків, грн: 40
Квитки продаються у касі філармонії щоденно з 11.00 до 19.00 (235-89-46)
та на ticketclub.com.ua
Абонементи дійсні!Черкаський академічний заслужений народний хор у Львові

Середа, 10 Вересня, 2014 - 19:00
Львів'яни та гості міста мають можливість прислухатися до одного із найглибших пластів української творчості - народного співу. Черкаський академічний заслужений народний хор увібрав у себе мелодику, дух і слово українського пісенного мистецтва й підняв його на найвищі вершини.


Створений у травні 1957 року хор пройшов яскравий творчий шлях. З перших років свого існування він заявив про себе як самобутній, неповторний своїм особливим звучанням на живій і міцній народній основі пісенний колектив, що черпає своє натхнення з народних джерел, збагачує перлини співучого фольклору мистецтвом класики.

На слухачів чекає якісна народна музика, чому сприяє часте оновленню репертуару з головним спрямуванням у русло духовно-культурного відродження.


Хор відзначив свій піввіковий ювілей, і це стало визначною і яскравою подією в культурно-мистецькому житті України.

Вартість квитків, грн: 40, 60, 80, 100
Квитки продаються у касі філармонії щоденно з 11.00 до 19.00 (235-89-46)
та на ticketclub.com.ua
Абонементи дійсні!Відкриття сезону 2014-2015 - Музика дунайського регіону

Четвер, 11 Вересня, 2014 - 19:00
Відкриття Сезону 2014-2015 оркестр "INSO-Львів" розпочинає програмою, яка у збалансованому поєднанні демонструє символ культурного багатства й тісного зв'язку придунайських країн у часи Австро-Угорської імперії.

У виконанні Академічного молодіжного симфонічного оркестру "INSO-Львів" під батутою знаного австрійського диригента Георга Кугі прозвучить низка творів. Концерт розпочинатиме музика словацького композитора та диригента Яна Левослава Белли, наскрізь просякнута духом романтизму. До уваги слухачів пропонуватиметься "Концертна увертюра"(1904) – один із найбільш яскравих творів, у якому композитор використав музичні інтонації словацького фольклору.

Наступним звучатиме знаменитий твір Йоганеса Брамса – Концерт для скрипки з оркестром Ре мажор op. 77. (1878), це - один із найбільш віртуозних творів в цьому жанрі. Солюватиме видатний скрипаль, лауреат міжнародних конкурсів – Валерій Соколов. Труднощі скрипкової партії пов'язані із фактурою та складністю задуму самого митця. Твір просякнутий атмосферою світлої урочистості, яку аж ніяк не порушують драматичні образи.

Продовжить концерт симфонічна поема "Мазепа"(1847—1851) угорського композитора-романтика Ференса Ліста. В якості програми Ліст використовує поезію Віктора Гюго. Твір написаний під час гостювання музиканта в українському помісті Кароліни Вітгенштейн. Інспірований красою широких просторів, та зацікавившись історією краю, Ліст вдався до зображення образу гетьмана. Цьому послуговуються усі засоби: це і потрійний склад оркестру, й акцентування групи ударних інструментів.

На завершення концерту прозвучить "Віденська кров" австрійського "короля вальсів"– Йоганна Штрауса. Твір демонструє красу і свіжість мелодій, ліризм, "прозоре" й "невагоме" звучання оркестру.

Вартість квитків, грн: 40, 60, 80, 100
Квитки продаються у касі філармонії щоденно з 11.00 до 19.00 (235-89-46)
та на ticketclub.com.ua
Абонементи дійсні!

Відкриття сезону 2014-2015 - Шедеври німецької класики

Субота, 13 Вересня, 2014 - 18:00
Людвіг ван Бетховен, Ріхард Штраус, Карл Марія фон Вебер - що об'єднує цих трьох композиторів? Приналежність до Німеччини, адже твори цих титанів симфонічної музики зібрані у одній постановці. На таке музичне дійство просто необхідно завітати!

На концерті звучатиме увертюра до опери "Вільний стрілець" ("Фрайшютц") Вебера, яку гратиме академічний молодіжний симфонічний оркестр "INSO-Львів" під батутою Георга Кугі. Додамо, що саме ця постановка принесла композитору славу й звання національного героя. Чималу роль у сенсаційному успіху опери зіграла та обставина, що вона стала популярною у колах молоді. Адже допомогти із цього твору композиторові допомогло саме студентство. Гофман, натхненний музикою Вебера, писав: "Цим новим великим твором композитор спорудив собі пам'ятник, що створить цілу епоху в історії німецької опери…"

Наступний досить значний твір «Чотири останні пісні» для сопрано з оркестром має у своїй основі пісні на пізні вірші Германа Гессе: «Перед сном», «Вересень», «Весна», і вірш Й. фон Ейхендорфа «На вечірній зорі». Сольну партію виконуватиме Наталія Ковальова (сопрано). Згідно із заповітом автора, пісні слід було у послідовності, що згадана вище, проте у 1949 року видавець Ернст Росс, якому, власне, й присвячена одна з пісень, змінив їхню послідовність, додавши циклові більшої логічності: «Весна», «Вересень», «Перед сном», «На вечірній зорі». Є дві версії концепції циклу, за однією він розгортається в хронологічному порядку, «від молодості до старості», проте рефлексії самого композитора висвітлюють ще одну версію : це ніби спогади мудрого старого пана.

На останок до уваги слухачів пропонуватиметься Симфонія № 8 F-dur (op. 93) Людвіга ван Бетховена. Класичний чотиричастинний цикл віденського класика заснований на принципах танцювальності. У цьому творі добре відчутні гумор і легка насмішка над життям, адже композитор ніби повертається назад у минуле й дивиться згори на увесь свій пройдений шлях. Власне кажучи, ця симфонія за своєю концепцією органічно вливається у музичний простір одразу після «Чотирьох останніх пісень» Штрауса. В інтонаціях симфонії відчутна яскрава динаміка розвитку. Розвиваймося і ми завдяки силі музики. Не пропустіть масштабне музичне дійство, яке відбуватиметься у стінах філармонії!

Концерт відбувається за підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні.

Вартість квитків, грн: 40, 60, 80, 100
Квитки продаються у касі філармонії щоденно з 11.00 до 19.00 (235-89-46)
та на ticketclub.com.ua
Абонементи дійсні!

Нехай лунає "Дзвін"!

Неділя, 14 Вересня, 2014 - 18:00
Долучитися до підтримки літературно-мистецького часопису Національної Спілки письменників України "Дзвін" можна дуже просто. Відвідаймо велике благодійне музично-літературне дійство "Нехай лунає Дзвін!" й тим самим підтримаймо українську поезію.

Програму концерту розраховано на меломанів і читачів — поціновувачів української пісні в її сучасному представленні й талановитого художнього слова.

Маємо нагоду насолодитися співом гурту "Тріода" - фіналіста проекту "Х-фактор", причаститися творчістю Дмитра Павличка, Валерія Шевчука, Юрія Андруховича, Миколи Петренка, Богдана Стельмаха та інших авторів "Дзвона". А водночас - допомогти часопису своєю присутністю.

За 75-річну історію друку "Дзвону", котрий завжди був душею Галичини, він зумів стати стійкою платформою для багатьох, тепер вже відомих митців слова. З його сторінок до читача уперше приходили твори, які поповнювали золотий фонд української літератури. Серед публікацій такі метри сучасної літератури, як Михайло Стельмах, Григорій Тютюнник, Павло Загребельний, Володимир Сосюра, Микола Вінграновський, Максим Рильський, Микола Бажан та безліч інших.

Тож нехай щастить вам, дорогі українці, на добрі справи! І - нехай завжди лунає "Дзвін"!

Вартість квитків, грн: 40-200
Квитки продаються у касі філармонії щоденно з 11.00 до 19.00 (235-89-46)

Samba Kolo

Вівторок, 16 Вересня, 2014 - 19:00
Проект Ігоря Закуса Jazz Kolo разом з Львівською Філармонією
представляють програму Samba Kolo. “Джаз-коло” - це проект, створений для підтримки українського джазу, спрямований на об’єднання музикантів та розвиток української імпровізаційної музики. “Джаз Коло”, об’єднавши коло себе найкращих українських виконавців, провело біля 30-ти чудових концертів, дало гарну колекцію (15 DVD та 16 CD дисків) авторської джазової музики, 60 музичних теле-програм про український джаз, видало своєрідну антологію (5 CD збірників) українських інструменталістів та зібрало навколо себе велику аудиторію прихильників та любителів інтелектуальної музики. І цим заробило собі добре ім’я.

Вартість квитків, грн: 50, 70, 90, 110
Квитки продаються у касі філармонії щоденно з 11.00 до 19.00 (235-89-46)
та на ticketclub.com.ua
Абонементи дійсні!