• Українська
  • English

Афіша концертів

Фортепіанний речиталь Сергія Григоренка

Четвер, 24 Квітня, 2014 - 19:00
Програма сольного концерту Сергія Григоренка складається із творів-еталонів класичної фортепіанної музики. Розпочнеться концерт сонатою №18 Вольфганга Амадея Моцарта, яка є останнім твором композитора у цьому жанрі. На концерті прозвучить також соната № 31 Людвіга ван Бетховена, у якій, як зауважує Сергій Григоренко, «відчувається пізній стиль композитора, а власне масштабність, оркестровість, симфонічність мислення з надзвичайно глибоким драматизмом та психологізмом, який переростає у філософський фінал».

Окрім того, на концерті звучатимуть твори романтиків. «Фантазія Шумана є вершиною фортепіанної творчості композитора, яка
наскрізь пронизана любовною лірикою та глибиною музичної думки. Фантазія писалась у той час, коли Шуман глибоко
переживав кохання до Клари Вік (у майбутньому Клари Шуман), і вся безмежність емоцій, філософія та внутрішній драматизм
передається через палітру музичних барв та образів» — зауважує виконавець.

На завершення концерту прозвучить Фантазія фа мінор Фридерика Шопена. «Сьогодні закінчив Фантазію — і небо зараз чудове, і сумно мені на серці... але це не шкодить...» — такі слова композитор написав після завершення твору у листі до друга.

Вартість квитків, грн: 30, 40, 50
Квитки продаються у касі філармонії щоденно з 11.00 до 19.00 (235-89-46)
та на ticketclub.com.ua.

Концерт хорової та вокальної музики

П'ятниця, 25 Квітня, 2014 - 17:00
Творчий звіт художніх колективів Львівського державного музичного училища ім. С. Людкевича, присвячений 75-річчю заснування училища.

Вхід вільний!

Праведная душе

Неділя, 27 Квітня, 2014 - 18:00
«Праведная душе...», симфонія-реквієм для солістів, хору та симфонічного оркестру на тексти Тараса Шевченка, «тексти, в яких найяскравіше бринить ниточка любові до України, мрії про Україну, мрії про український рай», — так характеризує твір, світова прем'єра якого відбудется у Львівській філармонії, композиторка Богдана Фроляк. «Центральним моментом для мене у цьому творі став текст: „Нехай я заплачу, нехай свою Україну я ще раз побачу...”. Власне, уся музика обертається навколо цього фраґменту, спочатку підводячи до нього, потім відходячи поволі в бік світла і любови».

Творчість Богдани Фроляк інтегрує в собі досвід музики XX століття із внутрішнім духовним світом української музики. Авторка двох симфоній, кларнетового й фортепіанного концертів, камерних творів, останніми роками часто звертається у своїй творчості до хорової і вокальної музики, значне місце у якій займають твори на слова Тараса Шевченка.

«Праведная душе...» — найновіший твір композиторки, і слухачі матимуть змогу побувати на світовій прем'єрі симфонії-реквієму.

Твір написано на замовлення Володимира Сивохіпа.

Вартість квитків, грн: 40, 60, 80
Квитки продаються у касі філармонії щоденно з 11.00 до 19.00 (235-89-46)
та на ticketclub.com.ua.
Абонементи дійсні!

Концерт солістів-виконавців

Понеділок, 28 Квітня, 2014 - 17:00
Творчий звіт виконавців та ансамблів Львівського державного музичного училища ім. С. Людкевича, присвячений 75-річчю заснування училища.

Вхід вільний!

Концерт творчих колективів

Вівторок, 29 Квітня, 2014 - 17:00
Творчий звіт художніх колективів та солістів Львівського державного музичного училища ім. С. Людкевича, присвячений 75-річчю заснування училища.

Вхід вільний!

Висока класика

Середа, 30 Квітня, 2014 - 19:00
Твори двох великих композиторів, чия музика належить до «золотого фонду» світової класики, а саме Антоніо Вівальді і Петра Чайковського, звучатимуть у Львівській філармонії у виконнані Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова» та соліста-віолончеліста Дениса Северіна (Швейцарія). В першій частині концерту прозвучить найвідоміший твір барокового майстра Вівальді — цикл з чотирьох концертів для струнного оркестру «Пори року». Продовжить програму музика Петра Чайковського — від маленького і ліричного Andante cantabile (початково частини з квартету), через драматичне і віртуозне Pezzo capriccioso до знаменитого струнного секстету «Пам'ятка з Флоренції».

Вартість квитків, грн: 40, 60, 80, 100, 120
Квитки продаються у касі філармонії щоденно з 11.00 до 19.00 (235-89-46)
та на ticketclub.com.ua.

Віртуозна академія

Четвер, 1 Травня, 2014 - 10:00
З 10 до 17:00 год у малому залі Львівській філармонії віолончеліст Денис Северін та скрипаль Кирило Шарапов проведуть безкоштовний майстер-клас «Віртуозна академія» для музичних колективів та солістів. О 19:00 відбудеться концерт з учасниками майстер-класу.

Вхід вільний!

Мистецький проект: юна весна

Неділя, 4 Травня, 2014 - 13:00
«Мистецький проект «Юна весна», розпочався з ініціативи Львівської середньої спеціалізованої музичної школи інтернату ім. Соломії Крушельницької та організаторів Міжнародного конкурсу «Акорди Хортиці», який проходить у Запоріжжі. Мистецький проект покликаний розвинути творчу співпрацю між дитячими музичними та спеціалізованими школами, відкрити перспективи для концертного музикування учнів на різних сценічних майданчиках нашої держави, допомогти налагодити професійний контакт між викладачами з різних міст України», – зазначають організатори заходу.

Квитки продаються у касі філармонії щоденно з 11.00 до 19.00 (235-89-46)
та на ticketclub.com.ua.
Абонементи дійсні!

Концертна програма до Дня Матері

Неділя, 4 Травня, 2014 - 19:00
Щасливий той, чиї уста мають до кого промовити це святеє слово мама. В прекрасне свято – День матері сама природа схиляється перед ними, адже сади буяють вишневим цвітом і співають солов’ї. Ну, а ми всі даруємо для наших найдорожчих, любих матусь найкращі слова вдячності і любові за їхню материнську ласку і тепло, і, звичайно, даруємо їм пісні.
Прекрасну програма українських популярних пісень і мелодій подарують нам відомі артисти України ВАЛЕРІЙ КИРИЧЕНКО, гурт «ГЕТЬМАН» та скрипаль-віртуоз РОСТИСЛАВ ФЕДИНЕЦЬ.

Квитки продаються у касі філармонії щоденно з 11.00 до 19.00 (235-89-46)
та на ticketclub.com.ua.
Абонементи дійсні!

ПАМ’ЯТІ ВЧИТЕЛЯ ТА ТОВАРИША ІГОРЯ КУШПЛЕРА

Середа, 7 Травня, 2014 - 19:00
Концерт з творів композитора Юрія Ланюка.

Ігор Кушплер родом із села Покрівці Жидачівського району. Понад тридцять років був солістом Львівської опери. У своєму репертуарі мав більше сорока партій, зокрема в операх «Ріголетто», «Набукко», «Аіда», «Украдене щастя», «Трубадур», «Тарас Бульба» та інших. Брав участь в оперних фестивалях в Україні, Польщі, Росії, Угорщині, Іспанії, їздив із турне містами Великобританії, Аргентини, Бразилії, Канади та США.

В останні роки Ігор Кушплер був завідувачем кафедри академічного сольного співу Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка.

Його доньки-близнючки живуть за кордоном. Олена працює піаністкою в німецькому Гамбурзі, Зоряна співає у Віденській опері.