Лев Солодовніков

Лев Солодовніков Народився в 1987 році в Нижньому Тагілі. У шість років почав навчатися грі на скрипці в класі Лілії Козлової. У 1997 році поступив в Єкетеренбурський ліцей для обдарованих дітей, де продовжив навчання у Заслуженого діяча мистецтв Ірини Михайлівни Мезрин і професора Володимира Васильовича Реви. У 2004 році був прийнятий в Центральну музичну школу при МГК ім. П.І.Чайковського в клас Народного артиста СРСР професора Едуарда Давидовича Грача. Під його керівництвом Лев закінчив Московську консерваторію і аспірантуру. У 2014 - 2015 скрипаль стажувався в Queen Elisabeth Music Chapel (Бельгія) у професорів Огюстана Дюме і Тетяни Самуїл.

В даний час Лев - асистент професора Е. Д. Грача в Московській державній консерваторії ім. П. І. Чайковського, артист камерного оркестру «Кремлін», грає сольно і в ансамблях.

З восьми років Лев виступає з оркестрами, бере участь в конкурсах і фестивалях. Він призер таких іменитих міжнародних змагань як Kloster Schoental (Німеччина), Henrik Wieniawski (Познань, Польща), J.Hubay - Szigeti (Будапешт, Угорщина), Міжнародний конкурс імені Олега Криси (Львів, Україна) та ін.

Лев Солодовников концертує в кращих залах Росії і світу. Він грав в супроводі таких колективів як Будапештський філармонічний оркестр, Симфонічний оркестр радіо Хорватії, Королівський камерний оркестр Валлонії, ГАСО ім. Е. Ф. Светланова, Національний Oркестр Бельгії, Національний Оркестр Лілля і ін .; виступав на сцені з Е.Грачом, А.Богорадом, М.Хофштеттером, К.Уорреном-Гріном, Ж.-К.Казадезюсом, Марією-Жуан Піреш, Олександром Гіндіна.

Новини
Історія