Гарі Хоффман – віолончель

Загальна інформація

Гарі Хоффман є одним з найвидатніших віолончелістів свого покоління, який поєднує майстерність володіння інструментом, неперевершену красу звуку та властиву поезії чутливість. Він отримав міжнародне визнання як перший представник Північної Америки, який став переможцем Міжнародного конкурсу ім. Ростроповича в Парижі в 1986 році.

Він часто виступає в якості соліста з найвідомішими оркестрами світу, серед яких Чиказький, Лондонський, Монреальський, Торонтський, Сан-Франциський, Балтіморський та Національний симфонічні оркестри, а також Англійський, Московський та Лос-Анджелеський камерні оркестри, Національний Оркестр Франції, Оркестр Романської Швейцарії, Нідерландський та Роттердамський філармонійні оркестри, Клівлендський оркестр (на Фестивалі Квітів) та Оркестр Філадельфії. Гарі Хоффман співпрацював з такими визнаними диригентами, як Андре Превін, Шарль Дютуа, Мстислав Ростропович, Пінхас Цукерман, Енрдю Девіс, Герберт Блумседт, Кент Нагано, Хесус Лопез-Кобос та Джеймс Лівайн. Він бере участь в найбільших та найвідоміших серіях концертів-речиталей та камерної музики у всьому світі, а також в таких престижних фестивалях, як Фестиваль Равінія в Чикаго, Музичний Фестиваль Мальборо, Музичний Фестиваль в Аспені, Міжнародний фестиваль в Баті (Англія), Фестивалі в Евіані, Гельсінкі, Вербьє, Фестиваль Mostly Mozart в Нью-Йорку, Музичний фестиваль землі Шлезвіг-Гольштейн (Північна Німеччина), Фестиваль в Стрезі (Італія), Міжнародний фестиваль в Кольмарі та Тулонський фестиваль (Франція). Гарі Хоффман часто бере участь як запрошений музикант в струнних квартетах, серед яких Емерсон-квартет, Квартет Токіо, Борромео-квартет, Квартет Ізаї.

В 2011 році пан Хоффман отримав посаду професора-резидента по класу віолончелі в престижному Музичному коледжі імені Королеви Єлизавети в Брюсселі.

В 2012 році лейбл La Dolce Volta випустив його альбом, присвячений творчості Мендельсона, який був розповсюджений звукозаписуючою компанією Harmonia Mundi.

Гарі Хоффман грає на віолончелі роботи Ніколо Аматі 1662 року, яка раніше належала американському віолончелісту та педагогу Леонардо Роузу.

Фото: Жерар Пруст

Поділитись