Міша Нодельман – скрипка

Міша Нодельман народився в 1977 р. в Санкт-Петербурзі. Уроки гри на скрипці почав брати у віці 6 років. В 1989 р., коли йому було лише 12, отримав першу премію на Конкурсі молодих скрипалів у Ленінграді. Після свого успішного дебюту в 1990 р. був зарахований до найпрестижнішої музичної школи в країні – знаменитої Десятирічки: Санкт-Петербурзька державна консерваторія. А згодом продовжив навчання у музичній школі для обдарованих дітей. У 1995 р.  вступив до Санкт-Петербурзької державної консерваторії, де навчався у класі відомого проф. Володимира Овчарека (перший концертмейстер оркестру Ленінградської філармонії під керівництвом Е. Мравінського). Незабаром його запросили стати членом Санкт-Петербурзького оркестру Камерата під керівництвом С. Сондескіса. Під час навчання в консерваторії Міша вигравав премії на різних конкурсах, включаючи Gartow Stiftung та Munchener Konzertvereiningung.

У 2000 р., закінчивши Санкт-Петербурзьку Консерваторію Мішу Нодельмана запросили до Кельнської вищої школи музики, де він навчався під керівництвом Захара Брона в 2003-2006 роках. У ці роки Міша продовжував здобувати різні премії, включаючи 3-тю премію на міжнародному конкурсу скрипалів ім. Ліана Ісакадзе (2003), 1-шу премію і спеціальний приз на Міжнародному конкурсі Євразії (2004), а також музикант є стипендіатом фундації Oscar and Vera Ritter Stiftung.

З 2006 р.  є помічником свого вчителя Захара Брона в Кельнській вищій школі музики, а з 2008 року обіймає посаду концертмейстера в оркестрі Neue Philarmonie Westfalen Symphony.

Є чудовим камералістом та засновником струнного квартету Нодельмана. Впродовж останніх двох років він виступає як соліст і камераліст по всій Німеччині, Іспанії, Швейцарії, Естонії, Росії, Австрії, США та Японії.
 

Львівська обласна філармонія

Lviv philharmonic society


philharmonia.lviv@gmail.com
(067) 679 22 36