Віталій Півнов – орган

Віталій Півнов –  творча особистість, що поєднала у собі музичні і технічні здібності. Він є органним майстром, який відновив орган костелу св. Мартина у Львові. З ініціативи музейних працівників цей найстаріший (поч. XVIII ст.) із діючих органів був перенесений у Трапезну отців Домініканців. Сьогодні тут відбуваються по декілька разів на тиждень органні концерти, що збирають натовпи туристів.

Віталій Півнов відновив органи Замку у Збаражі, костелу у Мукареві Підлісному, костелу у Поморянах, костелу святого Лазаря у Львові, а також органу, що розміщений в Ужгородському музеї. Органний майстер Півнов проводив ремонтні роботи органів в Ужгороді, Середньому (Закарпаття), Полонному (Хмельницька область), в м. Бар (Вінничина), в Дунаївцях (Хмельницька область), Кам’янці-Подільському, костелі св. апостолів Петра і Павла (Луцьк).

Здібності майстра Віталія Півнова вдало поєднуються з науково-дослідницьким підходом, як до самого інструменту, так і до його історії та музичної спадщини минулого. Віталій Півнов постійно виступає як соліст-органіст. У його репертуарі не лише монументальні творіння Марселя Дюбре чи Шарля Турнеміра, Шарля Відора чи Луї В’єрна, але й цілком невідома серед наших органістів музика композиторів Скандинавії. Органіст Півнов готує оригінальні літературно-музичні композиції. Багато гастролював по Україні, Росії, Білорусі, Литві, Молдаві, Латвії, Естонії, Киргизстані, Таджикистані, а також Польщі та Чехіїі.

Львівська обласна філармонія

Lviv philharmonic society


philharmonia.lviv@gmail.com
(067) 679 22 36