Артур Грін – фортепіано

  • Артур Грін

  • Фортепіано

Американський піаніст, народився в Нью-Йорку і навчався Джульярдській школі музики у професора Мартіна Каніна. Артур Ґрін є лауреатом міжнародних конкурсів імені Джіни Бакауер, Вільяма Капела, Бузоні, Гелени Гарт та інших. Його також часто запрошують бути членом жюрі на світових міжнародних конкурсах.

Постійно виступає з концертами в північній Америці, Європі та Азії. Він був обраний музичним амбасадором США до Сербії, Косово та Боснії, а також 12 разів їздив з турне по Японії. Ґрін виступав з такими відомими оркестрами, як симфонічні оркестри Філядельфії, Сан-Франціско, Токіо, національні оркестри Чехії, Сербії, України, Юти, та інші. Піаніст неодноразово виступав в Карнеґі Холл та Кеннеді Центр. Виконав і записав всі фортепіанні твори Брамса, а також всі етюди Скрябіна для компанії Супрафон. Він є особливо відомим у Сполучених Штатах Америки за його виконання циклу десяти сонат Скрябіна. Його запис цих сонат вийде у 2013 році. Разом зі своєю дружиною скрипалькою Соломією Сорокою, Ґрін зробив перший в світі запис камерної музики американського композитора Вільяма Болкома, а також скрипкових сонат Миколи Рославця для найбільшої в світі компанії Naxos.

Професор Мічіґанського Університету. Серед його студентів – лауреати міжнародних конкурсів, а також багато з них займають важливі музичні посади в університетах США.

Новини
Історія