Камерний оркестр Collegium Musicum Orchestra

  • Камерний оркестр Collegium Musicum Orchestra

Камерний оркестр Collegium Musicum Orchestra був заснований 2014 року при мистецькій спільноті Collegium Musicum. Оркестр виник за ініціативи дириґента Івана Остаповича і поета, літературознавця Тараса Демка. Першим концертмейстром був Петро Тітяєв, з 2016 – Андрій Кушнір.

До складу оркестру входять талановиті професійні музиканти – випускники і студенти музичних академій Львова та Києва.

Особливістю оркестру є те, що він повністю складається із молодих та ініціативних музикантів країни.

Collegium Musicum Orchestra дебютував на заключному концерті фестивалю «Дні музики Баха від Collegium Musicum», а згодом на фестивалі камерної музики «Зимові Вечори від Collegium Musicum» – проектах однойменної концертної аґенції, та на інших фестивалях, зокрема 2015 року – участь у XIV фестивалі музичного мистецтва “Віртуози”. Творчий доробок колективу складають програми рідковиконуваної і майже невідомої українському слухачеві музики, поряд із широким спектром музики: від бароко до найсучаснішої. У виконанні оркестру вперше у Львові прозвучали твори придворних французьких композиторів Рамо і Люлі.

Оркестр співпрацює з такими музикантами як Андрій Гаврилов, Денис Северін, Крістіан Гільц, Річард Реш, Кирило Шарапов, Тетяна Журавель, Антоній Баришевський, Ігор Завгородній, Орест Смовж, Дмитро Чоні та ін.

Демонструючи поєднання спільних естетичних вподобань і високого професіоналізму та з упевненістю, що культурна ситуація в Україні потребує ефективних, якісних і рішучих змін, оркестр, як і мистецька спільнота Collegium Musicum, вже широковідомі культурному простору Львова, та помітні у масштабах країни.

Новини
Історія