Камерний оркестр Collegium Musicum Orchestra

Камерний оркестр Collegium Musicum Orchestra

Камерний оркестр Collegium Musicum Orchestra був заснований 2014 року при мистецькій спільноті Collegium Musicum. Оркестр виник за ініціативи дириґента Івана Остаповича і поета, літературознавця Тараса Демка. Першим концертмейстром був Петро Тітяєв, з 2016 – Андрій Кушнір.

До складу оркестру входять талановиті професійні музиканти – випускники і студенти музичних академій Львова та Києва.

Особливістю оркестру є те, що він повністю складається із молодих та ініціативних музикантів країни.

Collegium Musicum Orchestra дебютував на заключному концерті фестивалю «Дні музики Баха від Collegium Musicum», а згодом на фестивалі камерної музики «Зимові Вечори від Collegium Musicum» – проектах однойменної концертної аґенції, та на інших фестивалях, зокрема 2015 року – участь у XIV фестивалі музичного мистецтва “Віртуози”. Творчий доробок колективу складають програми рідковиконуваної і майже невідомої українському слухачеві музики, поряд із широким спектром музики: від бароко до найсучаснішої. У виконанні оркестру вперше у Львові прозвучали твори придворних французьких композиторів Рамо і Люлі.

Оркестр співпрацює з такими музикантами як Андрій Гаврилов, Денис Северін, Крістіан Гільц, Річард Реш, Кирило Шарапов, Тетяна Журавель, Антоній Баришевський, Ігор Завгородній, Орест Смовж, Дмитро Чоні та ін.

Демонструючи поєднання спільних естетичних вподобань і високого професіоналізму та з упевненістю, що культурна ситуація в Україні потребує ефективних, якісних і рішучих змін, оркестр, як і мистецька спільнота Collegium Musicum, вже широковідомі культурному простору Львова, та помітні у масштабах країни.

Львівська обласна філармонія

Lviv philharmonic society


philharmonia.lviv@gmail.com
(067) 679 22 36