Симфонічний оркестр K&K Philharmoniker

  • Симфонічний оркестр K&K Philharmoniker

Симфонічний оркестр K&K Philharmoniker    засновано у Львові в 2002 році австрійським диригентом та композитором Маттіасом Георгом Кендлінгером. Сьогодні за відмінну музичну якість і незвичну харизму нас цінують в 16 країнах Європи. K&K Philharmoniker за сезон виконує майже 100 концертів у кращих залах Європи, таких як Herkulessaal  Münchner Residenz, Tonhalle Zürich, Konzerthаus Berlin, концертних залах Стокгольма, Копенгагена, Мадрида, Осло, Парижа, Wiener Musikverein.

Основний склад оркестру нараховує 70 осіб, а також ще 60 музикантів є у додатковому складі. До цього часу в оркестр прослуховувалось близько         1000 претендентів. Характерною рисою щорічного прослуховування є те, що практикується багатьма провідними оркестрами, а саме - прихований вибір, бо за ширмою переконати може тільки віртуозність.

За час від заснування K&K Philharmoniker записав 22 Live-CD та 4 концертних DVD диски.
Постійно зростаюче товариство фанатів оркестру об’єднується  в клубі „Freunde der K&K Philharmoniker“ (www.kk-philharmoniker.at).

K&K Philharmoniker
Засновано: червень 2002
Перший офіційний концерт: 14 листопада 2002 в Національному академічному українському драматичному театрі ім. М. Заньковецької
Засновник  та шеф-диригент: Маттіас Георг Кендлінгер
Директор оркестру: Олег Станкевич

Новини
Історія