Симфонічний оркестр K&K Philharmoniker

Симфонічний оркестр K&K Philharmoniker

K&K Philharmoniker

У Львові в 2002 році австрійським диригентом та композитором Маттіасом Георгом Кендлінгером засновано симфонічний оркестр K&K Philharmoniker, який сьогодні цінують в 19 країнах Європи за відмінну музичну якість і незвичну харизму. Це підтверджують також численні аудіо - та відеозаписи на он-лайн порталах iTunes, Spotify, You Tube, а також www.kkphil.at. Визнанню K&K Philharmoniker одним із провідних симфонічних оркестрів сприяють більш ніж 30-ть CD та DVD записів, трансляції на данському радіо та телебаченні, німецьких та австрійських телеканалах ZDF та ORF, а також щорічно близько 130 концертів у кращих залах Європи, таких як Herkulessaal  Münchner Residenz, Tonhalle Zürich, Konzerthаus Berlin, концертних залах Стокгольма, Копенгагена, Мадрида, Осло, Парижа, Wiener Musikverein.

Основний склад оркестру нараховує понад 60 осіб, а також ще 50 музикантів є у додатковому складі. Понад 1000 претендентів вже прослуховувалось в оркестр до цього часу.

K&K Philharmoniker
Засновано: червень 2002
Перший офіційний концерт: 14 листопада 2002 в Національному академічному українському драматичному театрі ім. М. Заньковецької

Проведено близько 2000 концертів у 245 містах 19 країн Європи та Скандинавії

Понад 1,9 мільйонів глядачів відвідало концерти оркестру K&K Philharmoniker
Засновник, диригент та художній керівник: Маттіас Георг Кендлінгер (Австрія)
Директор оркестру: Олег Станкевич

Львівська обласна філармонія

Lviv philharmonic society


philharmonia.lviv@gmail.com
(067) 679 22 36