Сергій Бурко – диригент

Сергій Бурко

диригент

Сергій Бурко – відомий в Україні та за її межами диригент, музичний продюсер та організатор багатьох резонансних міжнародних мистецьких проектів, педагог. Є засновником, мистецьким керівником та головним диригентом Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова». Після закінчення Львівської консерваторії ім. М. Лисенка по класу скрипки та оперно-симфонічного диригування понад 20 років працював художнім керівником однієї з найбільших в Україні - Львівській філармонії, а також керівником департаменту культури Львівської області.

Як диригент виступав в багатьох країнах світу: Німеччині, Польщі, Швейцарії, Бельгії, Данії, Словаччині, Чехії, Австрії, Італії, Ватикані, Росії, США, Колумбії, Перу, Еквадорі, Коста-Ріці, Сальвадорі, Гватемалі, Гондурасі та інших. За особистий внесок у розвиток культури удостоєний найвищих відзнак Президента України, а саме: почесних звань народний артист України та заслужений діяч мистецтв України. Відзначений подяками та нагородами міністерств культури багатьох держав.

Детальна інформація:

http://wz.lviv.ua/interview/202628-serhii-burko-dyryhentom-stav-vypadkovo-khtos-u-filarmonii-zabuv-dyryhentsku-palychku-i-ia-vziav-ii-do-ruk

Львівська обласна філармонія

Lviv philharmonic society


philharmonia.lviv@gmail.com
(067) 679 22 36