Ensemble Nostri Temporis

  • Ensemble Nostri Temporis

Український колектив, який спеціалізується на виконанні сучасної класичної музики. Ансамбль створили у 2007 році у Києві композитор і гобоїст Максим Коломієць та композитор і піаніст Олексій Шмурак. Розпочавши свою діяльність з презентації київській публіці антологій музичного авангарду і модернізму, а також монографічних концертів класиків XX сторіччя Джачінто Шелсі і Бернда Алоїса Циммерманна, ансамбль взяв курс на пропагування творчого доробку найяскравіших сучасних композиторів різного покоління. Починаючи з 2010 року керівником ENT є композитор та музичний менеджер Богдан Сегін. З цього часу ансамбль стає постійним учасником всіх найголовніших фестивалів нової музики в Україні, регулярно реалізовує різноманітні власні творчі проекти та активно починає гастролювати за кордоном.

У 2012 ENT став ініціатором та організатором проведення Міжнародних майстер-класів нової музики COURSE, які з того часу відбуваються в Україні регулярно. У березні 2013 ансамбль став співорганізатором та активним учасником Української бієнале нової музики. У 2011 році за підтримки Польського Інституту у Києві вийшла аудіокнига “Тарас Прохасько і Сергій Жадан читають вірші Чеслава Мілоша”. Музика до неї була написана Олексієм Шмураком, Богданом Сегіним і Максимом Коломійцем, виконана і записана ENT. У 2012 ENT випустив свій перший аудіо-диск “LIVE”, до якого увійшли найкращі концертні записи з проектів 2011-2012 рр.

Ансамбль тісно співпрацює з сучасними композиторами різних поколінь та різних країн, відкриваючи нові імена, ініціюючи появу нових творів та виконуючи їх на різноманітних фестивалях сучасної класичної музики та у концертних програмах власних творчих проектів.

ENT відкритий до співпраці з представниками інших сфер мистецтва і мистецькими організаціями, ініціює кросдисциплінарні проекти, поєднуючи нову класичну музику із візуальним мистецтвом, поезією, театром та кіно.

www.entmusic.org
 

Новини
Історія