Маттіас Георг Кендлінгер

Маттіас Георг Кендлінгер народився у 1964р. в Тіролі (Австрія). В 1994р. засновує музичну агенцію «Да Капо». Його дебют як диригента розпочався 2004р. в Gewandhaus Leipzig. В 2002р. у Львові засновує симфонічний оркестр K&K Philharmoniker, ще через рік – K&K Opernchor,сучасна назва – Український національний хор (Львів).
Як композитор він привернув до себе увагу симфонічною композицією «Der verlorene Sohn» (прем'єра – квітень 2006 в Gewandhaus Leipzig); першою симфонією «Manipulation» (світова прем’єра - 29 вересня 2012 у Львівській філармонії), медитаційною поемою  «Heilung» (прем’єра – червень 2013 під час п’ятого  фестивалю Tiroler Beethoven Tage); присвяченим власній дружині концертом для фортепіано  з оркестром «Larissa» (прем’єра - травень 2014 у Congress Graz).  
Поруч з найуспішнішим європейським турне «Wiener Johann Strauß Konzert-Gala», яке існує з 1996 року, Кендлінгер відзначається наприклад, також заснованим в 2009 році «Tiroler Beethoven Tage»  та проектом  «Die  schönsten Opernchöre».

Новини
Історія