Артур Яронь – фортепіано (Польща)

Артур Яронь – фортепіано (Польща)

Артур Яронь народився в Кєльце. Закінчив Краківську музичну академію в класі фортепіано професора Ірени Сіялової-Фогель та аспірантуру Одеської консерваторії в класі Анатолія Кордашева. Учасник майстер-класів професорів Віри Горностаєвої і Гюнтер Людвіг. Провадить активну творчу діяльність як соліста та камерний музикант у Польщі, в Німеччині, Швеції, Данії, Словаччини, Росії, Литві, Латвії та Україні. Постійно співпрацює зі скрипалькою Людмилою Воробець-Вітек, з котрою виступав у Франції, Німеччині, Бельгії, Португалії, Україні, Словаччині, Швеції, Італії. В 2005 році дует виступив у Карнегі-Холлі в Нью-Йорку. Здійснив низку записів для радіо та телебачення, а також 5 компакт-дисків, серед яких особливим раритетом є запис рідко виконуваного концерту для фортепіано і скрипки Ф. Мендельсона-Бартольді.

Директор Міжнародного музичного фестивалю ім. Кристини Ямроз в Буську-Здрою, а також ініціатор та ведучий авторського циклу Салон камерної музики в Кєльцах. За свою діяльність отримав низку урядових та місцевих нагород.

Директор Державної музичної школи ім. М. Мошковського в Кєльцах. Член журі фортепіанних конкурсів А. Калабрії в Італії, М. Мошковського в Кєльцах, Т. Лешетицького в Ланьцуті.

Львівська обласна філармонія

Lviv philharmonic society


philharmonia.lviv@gmail.com
(067) 679 22 36