НОВА МУЗИКА ЛЬВОВА (презентація творчості львівських композиторів у Києві) 2017-12-02 16:00

НОВА МУЗИКА ЛЬВОВА (презентація творчості львівських композиторів у Києві)

• Грудня 2017

• Сьогодні — 18 грудня, понеділок, 2017

• Дім освіти та культури «Майстер Клас» Київ, вул. Б. Хмельницького, 57

• Вхід на всі події протягом одного дня - 50 грн.

• Абонементи недійсні

ДІМ ОСВІТИ ТА КУЛЬТУРИ «МАЙСТЕР КЛАС»

Чи не вперше творчість львівських композиторів різних поколіть буде представлена у Києві на одному концертному майданчику у форматі дводенного музичного міні-марафону, до того ж в присутності самих композиторів і у виконанні кращими львівськими музикантами.

Якщо творчіть М. Скорика, Ю. Ланюка, В. Камінського, О. Козаренка та Б. Фроляк вже давно добре відома київському музичному середовищу, то музика класиків галицької композиторської школи, а саме Н. Нижанківського, Ю. Кофлєра, В. Барвінського, А. Кос-Анатольського, В. Флиса, С. Туркевич, С. Людкевича та М. Колесси стане справжнім відкриттям для киян, адже твори цих композиторів практично не звучать на столичних концертних майданчиках.

Логічним доповненням проекту є представлення музики композиторів молодої генерації, творчі погляди яких формуються найновішими світовими тенденціями розвитку сучасної музики.

Сольні речиталі, камерне музикування, духовні монодійні розспіви для чоловічого вокального ансамблю, електро-акустичні експерименти та live електроніка у поєднанні з парфумерними трансформаціями будуть доповнені зустрічами та спілкуванням з композиторами і виконавцями.

Спеціальним гостем події буде київський піаніст Євген Громов, який виконає ранні фортепіанні твори В. Сильвестрова.

Все це можна буде почути і побачити у Києві 2-го та 3-го грудня 2017 року в приміщенні «Майстер Клас» Дім освіти та культури (вул. Б. Хмельницького, 57) на проекті НОВА МУЗИКА ЛЬВОВА.