Присвята Вчителю 2016-11-09 19:00

Присвята Вчителю

 • 9

 • Листопада 2016

 • 19:00

 • Сьогодні — 17 січня, середа, 2018

Дмитро Комонько

http://www.philharmonia.lviv.ua/artists/actors-47

http://www.philharmonia.lviv.ua/artists/actors-429

http://www.philharmonia.lviv.ua/artists/actors-658

http://www.philharmonia.lviv.ua/artists/actors-389

 • Концертний зал ім. С. Людкевича
 • Абонементи дійсні
 • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

  Каса: (032) 235-89-46

  Інформація за телефоном — 096 0 200 400

Багато творчих особистостей концентруються на власній кар'єрі. Шлях ділитися знаннями приваблює далеко не всіх, адже потребує багато терпіння та зусиль, які не завжди себе окуплять. 9 листопада у Львівській обласній філармонії відбудеться концерт «Присвята Вчителю» до 65-річчя від дня народження та 40-річчя творчої діяльності митця, який свідомо обрав для себе шлях педагога і вказав дорогу в музичний світ вже цілій плеяді учнів. 

Заслужений діяч мистецтв України, професор кафедри струнно-смичкових інструментів Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка Дмитро Комонько, у минулому також — викладач  Дрогобицького державного музичного училища, Донецького державного музично-педагогічного інституту, Львівського державного музичного училища, директор музичної школи-інтернату імені С. Крушельницької. 

Вшанують ювілей Дмитра Комонька на концерті у філармонії – Марко Комонько (скрипка), Роман Жарковський (альт), Зенон  Дашак (альт), Симфонічний оркестр оперної студії ЛНМА ім. М. Лисенка під диригуванням Богдана Дашака.

Богдан Дашак – диригент: «Я радий, що в своєму житті зустрів таку людину, як Дмитро Миколайович Комонько. Наші життєві шляхи зійшлися в цікавий спосіб. Дмитра Миколайовича навчав мій батько Зенон Дашак, а зараз мій син, Зенон  Дашак молодший навчається в класі професора Комонька і отримує прекрасну школу.
Дмитро Миколайович не тільки хороший фахівець, а й цікава та непересічна людина. Концерт, який відбудеться 9 листопада – це тільки невелика данина багаторічній плідній праці Дмитра Комонька. До речі, в першому відділі цього концерту прозвучать дві львівські прем’єри –  Подвійний концерт Бріттена та «Сомерсет рапсодія» Густава Холста. Гарних вражень Вам від програми, шановні слухачі. Щиро Ваш, Богдан Дашак».

Роман Жарковський – альт: «Попри усі його регалії у житті, особисто для мене Дмитро Миколайович Комонько це мій батько в сфері музики. Вперше зустрівся з Дмитром Миколайовичем  у  філармонії після концерту, навчаючись у 7 класі. За 12 роківзнайомства в мене багато різних спогадів, багато плідної праці, яка з кожним роком давала все більший результат, багато концертів та поїздок на конкурси. Я дякую своєму викладачу за те, що він доклав стільки сил, щоб зробити з мене професійного музиканта. Тому найкращим подарунком і похвалою нашому дорогому викладачу та батьку є Подвійний концерт для скрипки і альта з оркестром, написаний Бенджаміном Бріттеном, який я виконаю разом з його сином Марком Комоньком. Бенджамін Бріттен написав твір у 18-річному віці у Лондоні під час навчання в Royal College of Music. Твір чекав прем’єри 65 років, коли був вперше виконаний в 1997 р. на 50-му Альдебург Фестивалі в графстві Сафолк (Англія). Виконавцями цієї всесвітньої прем'єри були відомий скрипаль Антоні Марвуд та альтист Лоуренс Пауер».
Дмитро Комонько: «Ювілейний вечір у філармонії – це спільна ініціатива. Проте ініціатива – одне, а реалізація –  інше.  Щоб реалізувати такий проект, потрібна підтримка багатьох – адміністрації філармонії, симфонічного оркестру Львівської музичної академії, диригента, солістів, а також цікавий підбір репертуару, придбання нот...   Всім дотичним до проекту я надзвичайно вдячний  і надіюся, що концерт пройде цікаво і принесе задоволення слухачам».

 

 

 

 

Львівська обласна філармонія

Lviv philharmonic society


philharmonia.lviv@gmail.com
(067) 679 22 36