''Серцем вистраждане слово''  2016-11-07 19:00

• 60-280. тел. для довідок: 067-67-333-09, 050-139-15-77

• КВИТОК
  • Абонементи недійсні

7 листопада у Львівській філармонії вечір вишуканого українського романсу та неперевершеної поезії присвячений 86-річчю геніальної ЛІНИ КОСТЕНКО.

Дзеркало Ліни Костенко  – впродовж років правдиве і без дефектів. Мабуть, це і є змістом життя великої поетеси впродовж років оберігати гуманітарну ауру нації в первісному і сакральному стані. 7 листопада о 19 год. у   Львівській обласній філармонії у програмі ''Серцем вистраждане слово''  через український романс і поезію усі потребуючі правди і самоідентифікації матимуть можливість зазирнути у дзеркало творчості Ліни Костенко, пізнати себе і вкотре переконатись в досконалості українського слова та відчути чистоту струн душі, які aодізвуться на спів  Сергія Мороза та Ігоря Якубовського з Києва, Павла Тютюнника з Донбасу, Зої Слободян з Івано-Франківська, Лариси Бережан з Чернівців, Наталки Криничанки зі Львова – виконавців бардівської пісні, Лауреатів Всеукраїнських фестивалів та конкурсів.

Поетичну музику Ліни Костенко представлять легендарна артистка театру і кіно, Народна артистка України – Раїса Недашківська, Заслужена артистка України, акторка «Театру у кошику» центру ім.Леся Курбаса – Лідія Данильчук.

Живий звук!
Не зволікай, не пропусти кращу мистецьку подію року!
Квитки вже у продажі!