Віртуози Європи 2016-10-08 19:00

Віртуози Європи

  • 8

  • Жовтня 2016

  • 19:00

  • Сьогодні — 18 грудня, понеділок, 2017
  • Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла (вул. Театральна, 11)

  • Абонементи дійсні
  • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

    Каса: (032) 235-89-46

Віолончель з її глибоким та почасти містичним звучанням, яке ні з чим не сплутати. Валторна, потенціалу якої довгий час не давали вийти за межі маршових композицій. І труба, потужний «голос» якої здатен наповнити собою канву музичного твору і пробрати до мурашок на шкірі. Вони зустрінуться 8 жовтня на концерті «Віртуози Європи», який дають у Львові професори Женевської консерваторії Жан П’єр Беррі – валторна (Франція) Жерар Метрайє (Франція) і Денис Северін (Швейцарія).

Колишній харків'янин Денис Северін, який нині викладає у Школі Музики в Женеві та Школі Мистецтв у Берні, завжди радо повертається в Україну, де колись він розпочинав свій шлях до європейських вершин. Його співпраця з французами Жан П’єром Беррі і Жераром Метрайє зумовлена тим, що вони разом викладають в женевській консерваторії і концертують у різних країнах. Зокрема, Северін з великим успіхом виступає в Лондоні, Парижі, Амстердамі та Відні.

Трійця зоряних гостей дозволить львівському слухачеві сповна зануритись в монументальну, глибоку й насичену музику під склепіннями давнього храму. Разом з гостями виступатиме й академічний оркестр “Віртуози Львова” під диригуванням Сергія Бурка. 

Моцарт – Неруда – Кассадо – і на один вечір ви забуте про звичні скрипки та фортепіанні мотиви, адже «Віртуози Європи» переповнять Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла гордим звучанням валторни, напруженою лінією віолончелі та густим гуготінням труби. 

КОШТИ ЗІБРАНІ НА КОНЦЕРТІ БУДУТЬ ПЕРЕДАНІ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ПОРАНЕНИХ БІЙЦІВ АТО.