II Міжнародний конкурс скрипалів Олега Криси – III тур 2016-10-28 16:00

II Міжнародний конкурс скрипалів Олега Криси – III тур

 • 28

 • Жовтня 2016

 • 16:00

 • Сьогодні — 17 січня, середа, 2018
 • Концертний зал ім. С. Людкевича
  • Вартість квитків
  • Вхід вільний!

  • грн
 • Абонементи недійсні
 • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

  Каса: (032) 235-89-46

  Інформація за телефоном — 096 0 200 400

Переймаючи досвід найпрестижніших музичних змагань та знаних майстрів, Львів вдруге прийме Міжнародний конкурс скрипалів Олега Криси. З 21 до 30 жовтня на сцені Львівської обласної філармонії таланти з усього світу змагатимуться за звання найкращих молодих віртуозів. Десять днів насиченої концертної програми представлять поважному журі та слухачам шедеври класики в обрамленні конкурсної напруги. 40 учасників з 20-ти країн – і яскрава, жива, пронизлива та насичена скрипкова музика.

Ініціатором проведення конкурсу молодих скрипалів у Львові стало Мистецьке об’єднання «Світ класичної музики». Воно поставило собі за мету популяризувати класику та відкривати двері для молодих. Коли в місті левів у 2013 році вперше зібралися виконавці та педагоги з Європи, Америки і Азії, захід став неабияким поштовхом для талановитої молоді. Цей крок дозволив привернути увагу міжнародної спільноти та вголос нагадати, що українська музична традиція, яка корінням сягає до найглибшої давнини, тепер оживає після вимушеного “сну” у ХХ столітті.

До проведення конкурсу з самого його заснування залучили видатного маестро та педагога Олега Крису. Цей учень Давида Ойстраха розпочинав навчання у Львові, згодом працював у Київській та Московській консерваторії. А після численних перемог на конкурсах та еміграції у США він був запрошений до престижної Істменської школи музики у Рочестері. Олег Криса цьогоріч також очолить журі, до якого запрошено найвідоміших педагогів-музикантів з Польщі, Фінляндії, Японії, Австрії, США, Канади та багатьох інших країн. 

Молоді учасники (від 15 до 29 років) торкнуться до складних творів світової спадщини, які вимагатимуть від них цілковитої віддачі та повного занурення. Бах і Бетховен, Паганіні і Брамс, Равель і Чайковський — перелік творів для конкурсантів наповнений шедеврами, кожен з яких — це виклик часом і для досвідченого виконавця. Серед них, в обов'язковій програмі — твори Скорика та Губаренка, українська спадщина. Тож скрипальське змагання буде насиченим та захопливим навіть для пересічного слухача.

У всі конкурсні дні вхід на концерти — вільний. Після завершення конкурсу та підбиття підсумків відбудеться гала-концерт, де диригуватиме Тарас Криса, син Олега Криси.

22 і 23, 24 жовтня — I тур

25 і 26 жовтня — II тур

28 і 29 жовтня — III тур

30 жовтня — гала-концерт

Львівська обласна філармонія

Lviv philharmonic society


philharmonia.lviv@gmail.com
(067) 679 22 36