Молоді таланти Львова 2017-08-26 17:00

Молоді таланти Львова

• Серпня 2017

• Сьогодні — 18 грудня, понеділок, 2017
  • Костел св. Лазаря (вул. Коперника, 27)

• Абонементи недійсні

З 13 до 29 серпня Львів вчетверте прийматиме Міжнародний фестиваль «Музика в старому Львові та Кракові». У 2014 році, коли Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» відзначав 20-річчя створення, виникла ідея фестивалю. Народний артист України Сергій Бурко втілив цей задум разом з багаторічним партнером, директором польського фестивалю «Музика в старому Кракові» Станіславом Галонським. Цього року на фестиваль завітають Белфастський філармонійний хор (Північна Ірландія), вокальний ансамбль Collegium Zeleński, хор Królewscy Rorantyści (Польща), піаніст Артур Грін (США) та численні солісти і колективи з Польщі і України.

Тематика старовинного королівського міста дуже личить фестивалеві, адже його особливістю є те, що концерти відбуваються одночасно в храмах, пам'ятних та історичних місцях Львова та Кракова. Міста-побратими збирають відомих  виконавців та колективи з різних  країн. Глибокі культурні та мистецькі традиції, історичні пам'ятки, які внесено до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, створюють духовний міст та своєрідну паралель між Львовом та Краковом. Спільні цінності – без кордонів.

26 серпня о 19:00 запрошуємо послухати українську та європейську класичну музику у виконанні молодих талантів Львова. Костел св. Лазаря наповнить музика тріо Piano Trio Sonore у складі талановитих студентів ЛНМА ім. М. В. Лисенка Майбороди Олени (скрипка), Сенюри Богдани (віолончель) та Шевченко Аліни (фортепіано). Тріо утворилося в 2015 році. За два роки існування колективу, його учасники стали лауреатами Всеукраїнського конкурсу ім. Повзуна (м. Одеса), брали участь у майстер-курсах камерної музики разом із найкращими професорами Міжнародної літньої музичної академії Дори Шварцберг (Україна-Швейцарія), виступали у рамках Міжнародного фестивалю камерної музики у Польщі «Muzyka w Starym Krakowie». Piano Trio Sonore неодноразово виступали з концертами та беруть активну участь у культурному житті міста Львова і України.