Шедеври інструментальної музики 2017-08-19 20:00

Шедеври інструментальної музики

 • 19

 • Серпня 2017

 • 20:00

 • Сьогодні — 18 грудня, понеділок, 2017

Струнний дует у складі лауреатів міжнародних конкурсів:

Євген Кострицький – скрипка (м. Одеса)

Валентина Пришляк – альт (м. Женева)

 • Архікафедральна базиліка Успіння Пресвятої Діви Марії, (Пл. Катедральна, 1)

  • Вартість квитків
  • грн
 • Абонементи недійсні
 • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

  Каса: (032) 235-89-46

 

 

З 13 до 29 серпня Львів вчетверте прийматиме Міжнародний фестиваль «Музика в старому Львові та Кракові». У 2014 році, коли Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» відзначав 20-річчя створення, виникла ідея фестивалю. Народний артист України Сергій Бурко втілив цей задум разом з багаторічним партнером, директором польського фестивалю «Музика в старому Кракові» Станіславом Галонським. Цього року на фестиваль завітають Белфастський філармонійний хор (Північна Ірландія), вокальний ансамбль Collegium Zeleński, хор Królewscy Rorantyści (Польща), піаніст Артур Грін (США) та численні солісти і колективи з Польщі і України. 

Тематика старовинного королівського міста дуже личить фестивалеві, адже його особливістю є те, що концерти відбуваються одночасно в храмах, пам'ятних та історичних місцях Львова та Кракова. Міста-побратими збирають відомих  виконавців та колективи з різних  країн. Глибокі культурні та мистецькі традиції, історичні пам'ятки, які внесено до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, створюють духовний міст та своєрідну паралель між Львовом та Краковом. Спільні цінності – без кордонів.

19 серпня у стінах Римо-католицької катедри зазвучить музика Йоганна Себастьяна Баха та Вольфганга Амадея Моцарта. Концерт у рамках фестивалю «Музика в старому Львові» запрошує послухати струнний дует Євгена Кострицького (скрипка) та Валентини Пришляк (альт). Євген Кострицький – випускник лондонської Guildhall School of Music & Drama, учасник міжнародних фестивалів у Німеччині, США та Польщі. У листопаді 2005 р. став володарем призу англійської компанії Slaughter & May «Музикант року». У доробку Валентини Пришляк – гра в оркестрі «INSO-Львів», стажування у Міжнародній музичній академії Єгуді Менухіна, разом з квартетом Lumiere – перемоги на конкурсах «Gianni Bergamo Classic Award» (Лугано) та Міжнародному конкурсі Моцарта (Зальцбург). Зараз альтистка навчається у Швейцарії. Запрошуємо на вечір європейської класики від молодих віртуозів!