Молоді таланти Кракова 2016-08-21 16:00

Молоді таланти Кракова

• Серпня 2016

• Сьогодні — 23 червня, п'ятниця, 2017
  • Королівські палати Львівського історичного музею (пр. Свободи, 20)

• 50 (вхідні)

ЗА СПРИЯННЯ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «СВЯТИЙ ЮР»
ПОСЕЛЯЄ

МЕДІАПАРТНЕР

У серпні у Львові та Кракові відбудеться міжнародний фестиваль «Музика у старому Львові» (13-28 серпня) та «Музика у старому Кракові» як спільний міст дружби між Львовом і Краковом.  Третій для львів’ян та 41-й фестиваль для Кракова запросить понад 100 яскравих виконавців з України та Польщі.

Цьогорічний фестиваль у нашому місті пройде під гаслом «Музика у королівському Львові» і об’єднає програми та локації, які відображають настрій цієї доби.

Ідея проведення спільного українсько-польського фестивалю належить засновникові відомого камерного оркестру «Віртуози Львова», народному артисту України Сергію Бурку та засновнику польської капели «Краковєнсіс» й багаторічного польського фестивалю «Музика в старому Кракові» Станіславу Галонському,  тісна співпраця між якими триває вже понад 20 років.  Львів-Краків – міста-побратими, яких об'єднує багато історичних надбань, міста, які вважаються визначальними у міжкультурному діалозі України та Польщі.