Пісні про кохання та любов 2017-06-13 19:00

Пісні про кохання та любов

• Червня 2017

• Сьогодні — 21 жовтня, субота, 2017

Львівський музичний цех (Україна). Мистецький керівник Тарас Драк

• Львівська державна хорова школа “Дударик” ім. М. Кацала (Храм Св. Лазаря) (вул. Коперніка, 27)

XV ФЕСТИВАЛЬ ДАВНЬОЇ МУЗИКИ У ЛЬВОВІ
Люстро Львова: мультикультурність міста очима музикантів
(11-18 червня 2017)

Цех в давнину був об'єднанням майстрів у тій чи іншій сфері. Львівський музичний цех, який виступить на XV Фестивалі давньої музики, об'єднав музикантів, які захоплені спадщиною Середньовіччя та Ренесансу. 13 червня о 19 годині львів'ян і гостей міста запрошую послухати “Пісні про кохання та любов” у Львівській державній хоровій школі «Дударик» ім. М. Кацала, в Храмі Св. Лазаря. Програма вечора — популярна музика епохи Відродження у виконанні Львівського музичного цеху під керівництвом Тараса Драка. Колектив освоїв та використовує у своїх виступах розмаїття музичних інструментів, серед яких — лютня, віола да ґамба, фідель, народна скрипка та багато іншого, рідкісного й незвичного для сучасного слухача. Старовинна манера виконання від Львівського цеху потішить автентичним настроєм, а ренесансна програма дотична до тематики цьогорічного фестивалю — мультикультурність міста очима музикантів.