Юдейська синагогальна музика XVI-XVII ст. та українська духовна музика 2017-06-12 19:00

Юдейська синагогальна музика XVI-XVII ст. та українська духовна музика

• Червня 2017

• Сьогодні — 17 грудня, неділя, 2017

A cappella Leopolis (Україна), Мистецький керівник і диригент Людмила Капустіна

• Концертний зал ім. С. Людкевича
    • 60-100

XV ФЕСТИВАЛЬ ДАВНЬОЇ МУЗИКИ У ЛЬВОВІ
Люстро Львова: мультикультурність міста очима музикантів
(11-18 червня 2017)

12 червня гасло цьогорічного Фестивалю давньої музики у Львові “Мультикультурність міста очима музикантів” знайде втілення у незвичайному духовному концерті. Юдейська синагогальна музика XVI-XVII ст. та українська духовна музика – таку програму пропонує другий день фестивалю. І якщо християнські твори більш відомі загалу, то нагода почути, що виконували у синагозі кілька сотень років тому, випадає нечасто. Юдейська община в давнину займала помітне становище у житті нашого міста, а розвиток їхньої духовної музики черпав багато з європейських тенденцій, серед яких – використання оперного співу та органного супроводу.

Знайомитиме слухачів зі старовинними композиціями ансамбль A cappella Leopolis під керівництвом Людмили Капустіної. Цей львівський колектив ставить собі за мету повертатися до давньої манери співу та виконувати автентичні твори, серед яких – середньовічні хорали та церковні пісні, духовна музика українського бароко, старовинні європейські коляди та багато іншого. Чекаємо вас на XV Фестивалі давньої музики у Львові!