STYLE LUTHÉ 2017-06-12 17:00

STYLE LUTHÉ

• Червня 2017

• Сьогодні — 19 серпня, субота, 2017

Бернгард Гофштьоттер – лютня (Австрія)

• Фойє Львівської обласної філармонії

XV ФЕСТИВАЛЬ ДАВНЬОЇ МУЗИКИ У ЛЬВОВІ
Люстро Львова: мультикультурність міста очима музикантів
(11-18 червня 2017)

Вже 15 років наше місто збирає поціновувачів давньої музики на яскраве свято. Тема цьогорічного, ювілейного, XV фестивалю — Люстро Львова: мультикультурність міста очима музикантів. 12 червня другий день фестивалю розпочне концерт STYLE LUTHÉ. У програмі вечора — французька лютнева музика XVII ст. та твори німецького барокового композитора Сільвіуса Леопольда Вайса, у доробку якого — понад 1000 п'єс для лютні. Знайомитиме слухачів зі старовинними композиціями лютніст з Відня — Бернгард Гофштьоттер. Австрійський музикант спочатку освоїв скрипку та правничі науки, які вивчав у різних університетах. Згодом отримав диплом випускника класу лютні у Королівській консерваторії Гааги. Продовжував навчання на майстер-класах у Кьольні та Страсбурзі. Тепер Бернгард Гофштьоттер активно виступає у Konzerthaus Wien (Відень) і Mozarteum Salzburg (Зальцбург), а також гастролює країнами Європи і Азії.