У рамках всеукраїнського турне «Музика свободи» 2017-06-09 19:00

У рамках всеукраїнського турне «Музика свободи»

• Червня 2017

• Сьогодні — 17 грудня, неділя, 2017
  • Палац Культури металургів, місто Маріуполь

• Абонементи недійсні

Організатори – Міська рада Маріуполя
Під патронатом народного депутата України Сергія Тарути

Квитки у касі Львівської філармонії. Квитки продаються у касі Палацу Культури металургів, м. Маріуполь.

Всеукраїнський проект «ІМПРОВІЗАЦІЯ» об’єднав вільних духом людей, захоплених джазом!

Це авторський проект – музичний прорив в джазовій культурі, що відкрив 6-й Міжнародний фестиваль Alfa Jazz Fest 2016 у Львові, визнаний британським виданням «The Guardian» одним з найкращих джазових фестивалів Європи 2016 р.

Ларрі Епплбаум – всесвітньо відомий джазовий критик, розповідаючи про свої враження від виступу, наголосив, що «великою несподіванкою в цьому році на фестивалі для нього став виступ тріо Вадима Неселовського», окресливши таким чином професійний симбіоз людей, закоханих у джаз – соліста, оркестр та дириґента.