Вечір у ритмі танго 2016-06-19 18:00

• Концертний зал ім. С. Людкевича
    • 50, 70, 90,120, 150

• КВИТОК

Музичне дійство від оркестру «Віртуози Львова» та диригента Ірини Вакуліної, яке поєднає в собі музику, світло-тіньові ефекти та хореографічні номери.

Разом з оркестром «Віртуози Львова» виступатимуть молоді львівські музиканти, Оксана Потапова (скрипка) та Ігор Чекайло (віолончель). Вони є давніми друзями оркестру і неодноразово виступали в якості солістів. У виконанні цих талановитих музикантів, ви зможете почути і добре знайомі мелодії у ритмі танго, і музичні новинки, наповнені бурхливими емоціями.

А допоможуть ще глибше зануритися у атмосферу пристрасного танцю, світло-тіньові ефекти від Театру Тіней «ДИВ», режисер Дарія Альошкіна. Саме цього вечора вони з’являться на сцені Львівської філармонії, щоб зачарувати грою світла та тіні.

Також, у ритмі танго, свою майстерність буде дарувати глядачам танцювальна пара -  Марта Андрушко та В»ячеслав Соколов. Харизматична пара, прекрасні танцівники і творчі особистості. Актори, що органічно доповнюють один одного і привносять у спектакль інтригу. Елегантні і витончені рухи Марти та батярський запал Славка - це вибухова суміш, котру варто побачити!  В парі танцюють вже 3 роки. За цей час брали участь у таких проектах, як «Ніч у Львові», фестиваль  оперного та фортепіанного мистецтва у Кам"янці Подільському, проект «Сніжність», міжнародний фестиваль ім.БогданаВесоловського, «Читай-Львів», «Вересневі імпресії», «Вечір з медом»  театральні постановки від ВarriodePalermo («Ніч чар», «За лаштунками емоцій», показові виступи на майстер-класах та танго-фестивалях.

Танець, музика, світло і тінь, все це об’єднається, щоб створити для Вас казкове дійство у ритмі танго.