Академічний театр музики, пісні і танцю «Зоряни» 2017-05-23 16:00

Академічний театр музики, пісні і танцю «Зоряни»

• Травня 2017

• Сьогодні — 26 квітня, середа, 2017
  • Концертний зал ім. С. Людкевича

До Львівської філармонії приїдуть гості – Академічний театр музики, пісня і танцю «Зоряни». Творчий колектив, який вже понад 30 років тішить слухачів творами на основі автентичних композицій України, Угорщини, Молдови. В репертуарі «Зорян» – патріотичні, ліричні і жартівливі народні та сучасні пісні, оркестрові мелодії, яскраві обрядові танці та музично-хореографічні композиції. Поєднання музики, співу і театральних елементів у виступах «Зорян» – джерело їхнього успіху. Адже кожен концерт кіровоградців – це колоритне і яскраве шоу. Понад 350 костюмів, які відкривають народні традиції, злагодженість гри оркестру та балету, а головне – автентичні витоки кожної програми. «Зоряни» концертували у Європі та США, об’їздили всі міста України, тому ми певні, що і у Львові їх приймуть з інтересом. Запрошуємо!