Тріо «Крайня Хата» – 25 років на сцені 2017-05-05 17:00

• 80, 100, 150, 180, 200

• КВИТОК
  • Абонементи недійсні

Чи багато колективів можуть похвалитися тим, що вони – ровесники Незалежності України, а крім того ще й весь цей час презентують нові пісні й активно концертують? Мабуть, що ні. А ось тріо «Крайня Хата» розпочало свій творчий шлях саме у 1991 році. Сольний концерт у театрі ім. М. Заньковецької презентував львівській публіці колектив у складі Іванни Ткачик, Алли Пилипенко та Любові Фітьо. З того часу колоритний та активний творчий колектив відзначає кожне п’ятиріччя новим проектом. Перший маленький ювілей відзначили у Органному залі, 10- та 15-річчя святкували на сцені театру ім. М. Заньковецької, 20 років – у Львівській філармонії. І ось цьогоріч святкування збіглося з Днем міста Лева.

5 травня 2017 року «Крайня хата» потішить своїх прихильників двома концертами одразу, щоби відсвяткувати 25 років концертної діяльності. Зі сцени Львівської філармонії прозвучать найкращі пісні тріо, серед яких «Скрипка-чарівниця», «Як у корчмі», «Вулички Львова», «Сніг іде», «Їду за Дунай», «На Юрія», «Було колись», «Троянди на пероні», «Червоні маки», «Намалюй мені ніч», «Коліжанка» та інші. Ці пісні свого часу були справжніми шлягерами, а сьогодні вже входять до золотого фонду української естради й дозволяють озирнутися на її самобутній та яскравий розвиток з початку 90-их і до сьогодні. Два ювілейні концерти тріо «Крайня хата» - це теплий та сердечний подарунок шанувальникам і місту левів, яке народило безліч талантів.