Broadway & Hollywood 2016-05-28 19:00

• Концертний зал ім. С. Людкевича
    • 50, 80, 150, 200, 250

• КВИТОК

Концерт відбудеться за підтримки Посольства США в Україні у рамках культурної ініціативи «Дні Америки у Львові»

Партнер чистого звуку

XXXV-й Міжнародний фестиваль музичного мистецтва «Віртуози»

«Твій формат культурного відпочинку!»
28 травня о 19 год. у Львівській філармонії львів’яни та гості міста отримають унікальну нагоду зануритися в яскравий і неповторний світ мюзиклів Бродвею та улюблених голлівудських кінофільмів.

Шістдесят музикантів емоційного оркестру «INSO-Львів», світлове шоу, приголомшливий відеоряд та чарівний голос Наталі Ковальової перенесуть кожного в унікальний світ культового кіно, де кожен побуває у вишуканому колі легендарних зірок Америки.

Соло на скрипці – Євген Крук –помандрує з Вами кінокадрами знаменитого «Скрипаля на даху», перевтілившисьу справжнього клезмер-виконавця.

І доки звучатиме музика – Ваші серця пульсуватимуть хвилями емоцій в унісон з артистами!

Диригує – Володимир Сивохіп.

Концерт відбувається за підтримки Посольства США в Україні в рамках культурної ініціативи «Дні Америки у Львові».

LET THE SHOW BEGIN!