Мирослав Скорик у проекті: «ТРИ «С»: Скорик-Cильвестров-Станкович» 2016-05-13 19:00

Мирослав Скорик у проекті: «ТРИ «С»: Скорик-Cильвестров-Станкович»

• Травня 2016

• Сьогодні — 26 червня, понеділок, 2017
  • Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької

• Абонементи недійсні

Партнер чистого звуку

УВАГА! БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ:
Всі зібрані кошти з концерту будуть передані до Львівської дитячої лікарні «ОХМАТДИТ»

Мирослав Скорик – монолітна фігура в музичному мистецтві України. Він автор опер, балетів, популярних пісень - першого українського твісту "Не топчіть конвалій" та  блюз-танго «Намалюй мені ніч». Брав безпосередню участь у створенні культового українського фільму «Тіні забутих предків» Сергія Параджанова.

Скорик - єдиний в Україні композитор, який пише знакові віолончельні концерти. За Концерт №1 він був удостоєний Державної премії України ім. Т. Шевченка в 1987 році! Через майже 30 років, саме 13 травня у Львові відбудеться світова прем`єра Другого Концерту для віолончелі з оркестром

Прем`єра відбудеться в рамках Національного проекту «ТРИ “С”: Скорик - Cильвестров - Станкович», який охопив Львів та 5 ключових міст України: Київ, Дніпропетровськ, Одесу, Харків протоягом квітня-червня 2016 року.

13 травня у Львівській опері твори Мирослава Скорика звучатимуть разом із всесвітьо відомими творами композиторів ХІХ-ХХ ст., які по характеру і творчому почерку наближені до скориковських: це музика видатних французьких композиторів-імпресіоністів Клода Дебюссі та Моріса Ревеля, американського композитора Джорджа Гершвіна, який ефектно поєднав у своїй творчості високу класику та джаз. Тож, результатом поєднання цих творів в одному концерті стане наочна демонстрація нерозривного зв’язку української і світової культури та величі видатних українських митців, сучасниками яких ми є.