Революційний музичний проект: «Бах. Перезавантаження» 2016-05-21 18:00

Революційний музичний проект: «Бах. Перезавантаження»

• Травня 2016

• Сьогодні — 25 квітня, вівторок, 2017
  • Концертний зал ім. С. Людкевича
    • 50, 100, 200, 250, 300

• КВИТОК

МЕЦЕНАТ

XXXV-й Міжнародний фестиваль музичного мистецтва «Віртуози»

Унікальний проект, який не має аналогів у світовому музичному просторі. У його основі – культовий твір Й. С. Баха «Ґольдберг-варіації» в новій, оригінальній інтерпретації та поєднанні з етно-ритмами сходу.

Проект «Бах. Перезавантаження» поєднує шедеври європейської цивілізації з древніми ритмами суфійських традицій, доводить на високому духовному рівні можливість і необхідність співпраці заходу і сходу.

Концерт проводиться в рамках світового турне і з великим успіхом був представлений в Стамбулі, Москві, Парижі, Цюріху, Базелі, Абу-Дабі, Києві, Одесі та на джазовому фестивалі у Монтре.

Автори проекту Олексій Ботвінов та Бурхан Очал втілили в життя ідею яскраву, але нездійсненну – почути в партитурі Баха коріння ритмів різних народів світу, в першу чергу, східних. І ця «надзвичайна» ідея спрацювала! Поєднання нібито абсолютно непоєднуваних світів породжує нову мультикультурну реальність, абсолютно гармонійну і гіпнотично притягуючу.

Взаємодія між музикантами на сцені настільки тонка і миттєва, що здається свого роду «телепатичним» контактом. Цю «магію» повною мірою відчули глядачі різних країн і  приголомшливим став успіх проекту.

Два титани своїх культурних полів об'єдналися для створення нового, демократичного культурного простору, відкритого для молоді різних країн і культур.

Класична музика – вічна. Але вона сьогодні, як ніколи, потребує реформації, інноваційних підходів.

«Бах. Перезавантаження» – програма, яка є однаково цікавою і любителям класики,  і джаз, фольк, етно, нью-ейдж ентузіастам. Проект дає те, чого потребує нове дихання класики.