Відкриття Всеукраїнського конкурсу піаністів ім. Олега Криштальського 2017-04-24 18:00

Відкриття Всеукраїнського конкурсу піаністів ім. Олега Криштальського

• Квітня 2017

• Сьогодні — 23 травня, вівторок, 2017

• Великий зал ЛНМА ім. М. Лисенка (вул. О. Нижанківського, 5)

• Вхід вільний!

• Абонементи недійсні

III Фестиваль музичного мистецтва «Академія» Молоді Молодим (21-30 квітня 2017)

Всеукраїнський конкурс піаністів імені Олега Криштальського відбудеться з 24 по 29 квітня 2017 року у м. Львові на базі Львівської національної музичної академії імені М. В. Лисенка.

Організатори конкурсу – Міністерство культури України, Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації, Львівська національна музична академія імені М. В. Лисенка.

Конкурс проводиться з метою увіковічення пам’яті одного із засновників сучасної української фортепіанної школи, лауреата міжнародних конкурсів, народного артиста України, багатолітнього завідувача кафедри фортепіано ЛНМА імені М. В. Лисенка, професора Олега Романовича Криштальського. Завдання Конкурсу – обмін кращим навчальним досвідом з методики викладання гри на фортепіано, виявлення найбільш обдарованих молодих піаністів, які є громадянами України та навчаються в Україні, розкриття їх творчої індивідуальності та виконавської майстерності.