«Пісня далека і близька» 2017-04-22 19:00

«Пісня далека і близька»

 • 22

 • Квітня 2017

 • 19:00

 • Сьогодні — 16 грудня, субота, 2017

 • Концертний зал ім. С. Людкевича
  • Вартість квитків
  • 100, 150, 200, 250, 300

  • грн
  • КВИТОК
 • Абонементи недійсні
 • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

  Каса: (032) 235-89-46

22 квітня о 19 годині у Львівській філармонії зазвучить «Пісня далека і близька» – найкраще з золотого фонду української естради. Мандрівку в минуле підготував гурт Медоркестра. А розширять склад колективу учасники біг-бенду ЛНМА ім. М. Лисенка. Хіти 60-их від студентів та корифеїв – захід в рамках фестивалю «Академія. Молоді – молодим», який вже втретє приносить свято музики до Львова.Фестиваль проходитиме з 21 до 30 квітня на різних майданчиках – в філармонії, у Львівській Політехніці, в храмах міста. 

Звучатиме музика різних жанрів та різних епох: від бароко до наших днів. Гурт Медоркестра вперше братиме участь у цьому фестивалі. «Дуже приємно, що нам надали таку можливість, – зазначив керівник колективу Олег Пшик. –  Для нас це свідчення відзнаки певного рівня. Адже вся наша творчість базується на мелодіях з минулого, з нашої молодості. Дуже приємно, що на неї є запит зараз».Олег Пшик розповів, що у гурту вже є тривала історія співпраці з кафедрою естради та джазу Львівської музичної академії. Коли завідувач кафедри естради та джазу, проректор ЛНМА ім. М. Лисенка Остап Майчик запропонував нам зробити концерт спільними зусиллями в рамках третього фестивалю «Академія Молоді – молодим», то ми одразу погодились. «Готуємо програму, наповнену класикою української популярної музики, – зазначив керівник Медоркестра. – Це пісні, на яких свого часу формувалися наші смаки – з епохи 60-их. Прекрасна музика на високу поезію. Ми хочемо донести її до молоді – і виконувати разом з нею».

Керівник Медоркестра розповів, що матеріалу є дуже багато і вкласти це в рамки одного концерту важко. Тому обрали найяскравіші твори. «Зараз вони звучать не часто з наших сцен, але це ціла епоха, – зазначив Олег Пшик. – Розпочнемо концерт з попурі з відомих мелодій. Також прозвучать твори Мирослава Скорика, Анатолія Кос-Анатольського, Олександра Білаша. Ці композиції загальнолюдськими чеснотами – теплом та любов’ю. Ми вирішили, що такі твори треба доносити до молоді, щоби й вона виконувала їх. Якщо пісня несе генетичний код народу, то треба передавати його з покоління у покоління», – розповів пан Олег.Перший український твіст «Не топчіть конвалій» Мирослава Скорика – улюблена пісня у програмі для лідера гурту. Олег Пшик зазначив, що конвалія – квітка, занесена в Червону Книгу. І ті мелодії, які виконує Медоркестра теж претендують на занесення в символічну Червону Книгу української естради.