«In Memoriam». Вечір фортепіанних концертів пам'яті Олега Рудницького 2016-04-14 19:00

«In Memoriam». Вечір фортепіанних концертів пам'яті Олега Рудницького

• Квітня 2016

• Сьогодні — 24 березня, пятниця, 2017
  • Концертний зал ім. С. Людкевича

Великий народ дарує світу великі таланти, яскраві постаті та незабутні імена. 26 квітня 2015 року передчасно пішов з життя надзвичайно яскравий митець-піаніст Олег Рудницький. За короткий вік артист встиг зробити значний внесок у розвиток фортепіанного мистецтва, збагатив і прославив українську культуру.

Народився 17 липня 1979 р. Свою творчу концертну діяльність розпочав з 14-ти річного віку. Станом на 2015 р.  артист дав 370 концертів, як сольних так і в супроводі симфонічних оркестрів. У його репертуарі було понад 200 творів різних жанрів.

Олег Рудницький концертував у всіх філармоніях України, гастролював в провідних культурних центрах Словаччини, Чехії, Польщі, Угорщини, Росії, Білорусії, Японії, Румунії, Австрії, Німеччини, Болгарії, Іспанії, Франції, США. Піаніст співпрацював з багатьма відомими диригентами світу, представляв Україну на багатьох міжнародних фестивалях. Його творчість зафіксована у теле і радіозаписах, на компакт дисках.

Олег Рудницький був лауреатом міжнародних конкурсів ім. М. Лисенка (1992 р.) та ім. С. Прокоф’єва (1994 р.).

Нам потрібно навчитися гідно цінувати і шанувати визначних українців.

Світла пам'ять геніальному музиканту, віртуозному піаністу Олегу Михайловичу Рудницькому.
Браво Маестро!