Шевченкова пісня

9

Березня 2018

 • 19:00

 • П'ятниця
 • Концертний зал ім. С. Людкевича
 • Абонементи дійсні
 • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

У програмі твори:

«Думи мої, думи» 

«По діброві вітер виє» 

«Тече вода в синє море» 

«Світло пробуджених мрій» 

«Тайна» 

«Зоре моя, вечірняя» 

«Нащо мені чорні брови» 

«Така її доля»

«Садок вишневий» (Кос-Анатольський)

«Плавай, плавай, лебедонько»

«Зацвіла в долині» (Скорик)

«Реве та стогне Дніпр широкий»

Фінал: «О, святая земле!»

 

9 березня відзначаємо день народження Тараса Шевченка. В його постаті як непересічного письменника й художника відкриваємо багато нового.

Запрошуємо 9 березня до Львівської обласної філармонії, де талант Кобзаря відкриватимуть для молоді. Бо що краще працює зв'язком з історією, аніж музика? Історичні тексти, сучасні аранжування, художнє слово, бандура й спів, автентична бандура з Китаю – піпа, а також імпровізації – “Шевченкова пісня” вперше прозвучить у такому форматі.

Добре знайомі вірші оживуть в пісенних чи інструментальних обробках Мирослава Скорика, Анатолія Кос-Анатольского і Михайла Олійника. Від епічних “Думи мої, думи” та “Реве та стогне Дніпр широкий” – до ліричних “Садок вишневий” і “Зоре моя вечірняя”. Все те, що свого часу принесло Шевченкові визнання, все те, що залишається актуальним і через 200 років. 

Проект об'єднав відомих і талановитих солістів, серед яких – Олег Созанський (баритон), Маріанна Лаба (сопрано), Наталія Грановська (контральто), Лілія Вікарук (сопрано), Ірина Стефанко (сопрано).

Акомпануватимуть їм, виконуватимуть інструментальні версії Шевченкових творів – Михайло Олійник (композитор, аранжувальник, піаніст), Андрій Кушнір (скрипка), Назар Куцевич (бандура, перкусія), Цуй Цзянь (піпа, Китай). А бандурних акордів додасть квартет “Львів'янки”. Запрошуємо на свято!

 

 • Львівська обласна філармонія

  Lviv philharmonic society


  philharmonia.lviv@gmail.com
  (067) 679 22 36