WIENER KLASSIK 2017-03-19 13:00

WIENER KLASSIK

  • 19

  • Березня 2017

  • 13:00

  • Сьогодні — 24 листопада, п'ятниця, 2017

Максим Сасько – фортепіано

Симфонічний оркестр Львівської національної музичної академії ім. М.

Ігор Муравйов – диригент

  • Концертний зал ім. С. Людкевича
  • Абонементи дійсні
  • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

    Каса: (032) 235-89-46

«Безперечно, це фортепіанна країна!» – написав Вольфганг Амадей Моцарт батькові, коли переїхав жити до Відня. Саме тут народжувалася нова музика, здобувало популярність фортепіано, вдосконалювали інструменти, зустрічалися найяскравіші зірки свого часу і творили, надихали та змінювали все... Віденська класика зачаровує. Віденська класика завжди “в моді”. 19 березня Віденська класика у Львівській філармонії. Моцарт і Бетховен у виконанні молодих віртуозів – чекаємо вас о 13 годині.

Симфонічний оркестр Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка виконає Концерт для фортепіано з оркестром № 23 Моцарта і Симфонію № 2 Бетховена. Диригуватиме випускник консерваторії Ігор Муравйов. Молодий музикант концертував в Україні та Польщі, співпрацював з колективами у Хмельницьку, Луцьку, Ужгороді, а також став першим концертмейстером Австрійсько-українського оркестру K&K Symphoniker. Солістом-піаністом також запрошено молодого музиканта – Максим Сасько з Ігорем Муравйовим вже виступали у складі тріо і неодноразово їздили з концертами по Україні.

Твори у програмі втілюють бурхливий розквіт віденської музичної культури. Симфонія № 2 Бетховена написана автором в останні безтурботні місяці життя композитора, коли він був яскравою зіркою австрійської столиці, новатором, улюбленцем публіки. Тяга до монументалізму та героїки пронизує цей твір, проте композитор грає контрастами і з ліричних мотивів виходить до яскравого, іскристого свята наприкінці. 

Концерт № 23 Моцарта – втілення його уявлень про те, як подавати «приємну для слуху» музику, яка балансує між надто складною й надто легкою. Блискучий і глибокий твір дивує різноманіттям – у фінальному рондо сплітаються не менше семи різних тем. А натхненна сициліана в другій частині підносить цей концерт до рівня найпопулярніших творів митця.