Віртуозний речиталь – Діна Йоффе у Львові 2017-03-30 19:00

Віртуозний речиталь – Діна Йоффе у Львові

  • 30

  • Березня 2017

  • 19:00

  • Сьогодні — 24 листопада, п'ятниця, 2017
  • Концертний зал ім. С. Людкевича
  • Абонементи дійсні
  • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

    Каса: (032) 235-89-46

Вона виступала в Японії та Ізраїлі, на фестивалях Франції, Італії та Фінляндії. Викладала в Парижі і Токіо, та навіть у Королівській академії музики у Лондоні. 30 березня вона приїде до нашого міста, щоби дати незабутній концерт у стінах Львівської філармонії. Віртуозний речиталь – Діна Йоффе у Львові. Запрошуємо!

Латвійська зірка, яка успішно концертує та дає майстер-класи у найпрестижніших музичних закладах світу, привезе до Львова класичну програму для фортепіано: Бетховен, Брамс, Шопен. Соната №1 Людвіга ван Бетховена – знаковий твір. Адже попри присвяту Гайдну, саме з цієї сонати молодий австрійський композитор почав утверджувати власний стиль, без виражених запозичень у попередників. А різкість, прямолінійність та емоційність сонати демонструють становлення композитора і стрімкий натиск нових ідей та образів.

Віртуозна колекція мініатюр Йоганнеса Брамса, яку називають “Сім фантазій”, народжена у 1892 році. На думку критиків, ці соло для фортепіано, які сам автор назвав капричіо чи інтермеццо, найкраще серед усіх творів композитора виражають його стиль. Один з останніх романтиків, Брамс поєднав у фантазіях філософію і сердечне тепло, складні фактури і чисту красу мелодики.

І завершать концертну програму два твори Фридерика Шопена – світла та оптимістична Соната сі мінор та Ноктюрн №2. Ноктюрн свого часу був чи не улюбленою формою митців-романтиків. Проте твір Шопена сповнений уже неокласичного настрою – тут домінує поліфонія,  зникає контрастність. Емоції та живість поступаються місцем сухим роздумам,які притаманні пізній творчості цього композитора.