«Музика весни» – до дня народження Ігоря Білозіра

24

Березня 2017

 • 19:00

 • П'ятниця
 • Концертний зал ім. С. Людкевича
 • Абонементи дійсні
 • Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

Є люди, які цілковито живуть музикою. І тому музика їхня така ж жива й палка навіть після того, як не стає самого автора. 24 березня ми святкуємо день народження Ігоря Білозіра, композитора й виконавця, зірка котрого згасла надто рано. Попри те, «Музика весни» – концерт, який розпочинає пору цвітіння. А пісні Білозіра – то найяскравіший квіт нашої естрадної музики, нашої української пісні, котра не боялась Союзу і його привидів.

Творчий шлях митця розпочався ще у дитинстві – в шкільні роки Ігор грав на весіллях, намагався писати сам. Природно, згодом вступив навчатися до Львівської консерваторії. Та попри невичерпний талант і працелюбність диплом композитора так і не захистив – радянська влада заборонила творчість Богдана Стельмаха, а саме на його слова Білозір написав рок-оперу. Проте справжній митець не потребує дипломів – пісня Білозіра все одно звучать. Його колектив «Ватра» здобуває популярність попри тиск системи – музикантів звинувачують в націоналізмі, релігійності, консерватизмі... А пісні «Перший сніг», «Розпитаю про любов», «Пшеничне перевесло», «Весільний марш»та десятки інших запалюють серця слухачів. 

Згодом про творчість Білозіра дізналися і у світі — з «Ватрою» митець побував у США та Канаді, на Середньому Сході і в Азії, в Польщі та Угорщині. Важко уявити, скільки ще пісень могло б народитися, якби на фатальний вечір у маленькій кав'ярні у самому центрі Львова...

Тож хай зазвучить «Музика весни»!

 • ГЕНЕРАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПАРТНЕР

   

 • Львівська обласна філармонія

  Lviv philharmonic society


  philharmonia.lviv@gmail.com
  (067) 679 22 36